Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Micimackóhoz hasonló mesét...

Micimackóhoz hasonló mesét tudtok ajánlani?

Figyelt kérdés
2 éves kisfiam most kezdett el mesét nézni, kb egy hete minden nap meg kell nézni az eredeti Micimackót. Ehhez hasonló aranyos meséket nem "agyromboló" meséket tudnátok mondani?
2014. júl. 1. 14:13
 1/5 anonim ***** válasza:
Kisvakond, Maja a méhecske, Gombóc Artúr,Vuk,de a Thomas a mozdony is jó, tanulhat belőle a gyerek, pedig régebben elleneztem. Momentán ennyi jut eszembe, nem biztos, hogy helyesen írtam mindet, de szerintem ezeket mindenki ismeri.
2014. júl. 1. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
1. vagyok még tudom ajánlani a Teszvesz várost is!
2014. júl. 1. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
A régi disney mesék? Aladdin, Szépség és a szörnyeteg és a társai. Én a mai napig imádom őket :-)
2014. júl. 1. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

A Micimackóból készült sorozat is (Micimackó újabb kalandjai, meg később legújabb kalandjai címmel!) Azok is nagyon jók! :) Az új fajta modern, ahol már egy kislány van benne, az már szerintem gagyi nagyon! Meg persze készültek még filmek a miciből, pl Malacka a Hős, Tigris színre lép, stb.

Ha másik meséket kellene ajánlani, akkor én is a régebbi klasszikus Disney meséket mondanám, vagy sorozatként még a Gumimacik, Hupikék törpikék is jó lehet. A Szíves bocsok című mesefilm is aranyos.

2014. júl. 4. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
A Mickey egér mesék is jók! :) Vagy ami kicsit újabb, a Sam a tűzoltó. Egyik ismerősöm kisfia nagyon imádja!
2014. júl. 4. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!