Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Hány napos-hetes korától...

Hány napos-hetes korától lehet ebben a jó időben sétáltatni a babát?

Figyelt kérdés
2014. júl. 1. 15:25
 1/8 anonim ***** válasza:
A fiam 2 évvel ezelőtt, júniusban született, 6 nap után engedtek haza és mondta az orvos, hogy már másnap vigyük is ki.
2014. júl. 1. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Hazatérés után 1-2 nappal már lehet kivinni.
2014. júl. 1. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Ma 8 napos és úgy kimennénk apával meg a 2 évessel egy kicsit. Akkor nem gond, ha kimegyünk? Már nem emlékszem, hogy volt a nagyobbal azért kérdezem.
2014. júl. 1. 15:30
 4/8 anonim ***** válasza:
1. vagyok. Menjetek nyugodtan.
2014. júl. 1. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Nálunk még igen erős szél fúj. Ha kivinném, a max. idő 10 perc lenne, de a szél miatt, ha napos, csendes, igazi nyári idő lenne, akkor akár 1 órára is kivinném.
2014. júl. 1. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

mind a 3 gyerekem téli

és kb 3-4 naposan már jókat sétáltam velük

nyári babát max kánikulában a nap közepén nem vinném ki de egyébként már másnap mikor hazaengednek

2014. júl. 1. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Most lesz 1éve, hogy megszületett a fiam. Kedden született, szombaton már a kertben tologattuk az árnyékban. Szerintem nyugodtan menjetek ki.
2014. júl. 1. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat. Bár nem így terveztem, de végül 1,5 órát voltunk kint. Szinte végig aludt. Szerencsére nagyon mély a mózesünk, úgyhogy a szél nem volt akadály.
2014. júl. 1. 21:32

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!