Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Másnak is nehezebben alszik...

Másnak is nehezebben alszik el a babája?

Figyelt kérdés
Kislányom 9 hónapos. Eddig leraktam a kiságyba, bekapcsoltam halkan a zenét és egyedül elaludt. Most már 3. napja nem alszik el, csak úgy, ha a kezemben ringatom és a Micimackót éneklem. Most jött ki 4 foga, de az már kint van, tehát nem hiszem, hogy attól. Azalatt is egyedül elaludt, csak éjjel felébredt (pedig máskor végig alussza az éjszakát). Akkor most miért nem akar egyedül elaludni?
2010. jan. 5. 21:24
 1/8 anonim ***** válasza:
4 és fél hós lányom,aki eddig átaludta az éjjeleket,3 napja 2* kel enni. Nem vagy egyedül.
2010. jan. 5. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Azért ezt jó tudni. :-) Biztos az időjárást érzik.
2010. jan. 5. 21:34
 3/8 anonim ***** válasza:

1. vagyok

Szerintem biztos,mert van egy pár anyuka ismerősöm,és ők is mondták,hogy nyugtalanok a babák.

2010. jan. 5. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Detto...

Nálunk is ez van pár napja,bár itt a fogak is ludasok.(2 nap alatt 2 jött ki.)9 hónapos a fiam,napközben sétálni kell menni,ott órákat alszik,este meg ringatni kell (éjjel utána már alszik).

De most lekopogom (kopp-kopp),ma este egyedül aludt el...:-)))

2010. jan. 5. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Nálunk 1 hét alatt jött ki 4 fog. Hát nem volt egyszerű menet.
2010. jan. 5. 21:59
 6/8 anonim ***** válasza:
Én is a frontokra fogom... Az én fiam 11,5 hónapos és az éjjel kettőkor felkelt és nagy kínlódások közepette négy órára tudtam visszaaltatni! Úgy gondolta játszik egyet!! :D
2010. jan. 5. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Megnyugtató, hogy nem csak mi vagyunk így! 3 hónapos kisfiam kb 2 hónapja csak 1x kelt fel hajnalban enni, de pár napra 3 óránként felébred, és nem tudom visszaaltatni evés nélkül. Remélem nem marad így! Amikor ez a nagy szél volt, irtó nyűgös volt, ma végre nyugis volt, és könnyen el is aludt. Remélem visszaáll a rend.
2010. jan. 5. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
10 hós kisfiam színtén felkel pár napja hajnalban, de nem jöttem még rá, hogy miért. Az elalvás is kicsit nehezebb, mert tovább marad fent, nem annyira álmos, de mostanában előforudlt nálunk is, hogy ölben altattam el, mert a kiságyban fél óra alatt sem sikerült elaludni, a karomban meg két perc alatt szundikált. Reménykedjünk benne, hogy csak a frontok miatt van, talán pár nap múlva minden a régi lesz.:)
2010. jan. 6. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!