Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Kinek hogy viselkedett a...

Kinek hogy viselkedett a kisgyermeke a dackorszak alatt?

Figyelt kérdés
az én fiam 2 éves.már nem bírom sajnos idegekkel!ha valami nem úgy van ahogy ő akarja akkor üt,hisztizik,bőg...nem tudom hogyan lehetne ezen segíteni!már nem bírom!ha hisztizik megkérem szépen hogy ne csinálja,de nem érek el vele semmit.elmagyarázom neki miért nem szabad azt amiért hisztizik és próbálom elterelni a figyelmét de kevés sikerrel.teljesen tanácstalan vagyok.vagy csak én nem bírok a gyermekemmel?úgy érzem anyaként csődöt mondtam.a ti picitek hogyan viselkedett,viselkedik a dackorszak alatt?
2014. júl. 2. 21:10
 1/2 anonim ***** válasza:
Pont így!Kitartás.Enyém 3 éves,már valamivel jobb.Azt mondják 4 éves korra egész kezelhetőek lesznek :D
2014. júl. 2. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

kell valami komolyabb ráhatás,bünti,fenékre csapás,vagy valami amiből érzi,hogy így nem viselkedhet.

Amúgy ez eltart egy darabig,az én 3,5 évesem nagyon okos,tudja hogy kell viselkedni,hogy nincs értelme ha hisztizik,mert úgysem kapja meg úgy amit akar,mégis néha még "elborul" az agya és hisztizik.

Én is úgy tudom 4-4,5 éves koruk körül nyugszanak meg.

2014. júl. 2. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!