Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Tudnátok nekem írni pár...

Tudnátok nekem írni pár születési verset valami szépet? Gyönyörűt? 1 éves lesz a lányom.

Figyelt kérdés
szeretnék tortára valami szép rövid de nagyon gyönyörű verset ami születésre való ... de lehet hosszú vers is de télleg szép legyen.. előre is köszönöm..
2014. júl. 3. 09:09
 1/3 anonim ***** válasza:
Google millió 1 vers van.
2014. júl. 3. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Azta...egy éves és már tud olvasni! :)
2014. júl. 3. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Még emlékszem az első tétova mozdulatodra. Fáradtak voltunk mind a ketten, mert megszülni és megszületni egyaránt nehéz. De te megengedted, hogy elszakadjak testedtől, magadhoz öleltél, hogy érezzelek. Mohón kerestem az életerőt, melyet nekem tartogattál, hiszen már kilenc hónapon keresztül erre készülődtünk. Jó volt hallgatni szíved dobogását, jó volt a nagy munka után csendesen megpihenni ölelő karodban. Tudom, sokszor Te is fáradt voltál, néha majdnem feladtad, de az én létezésem erőt adott. Akkor is a legszebb voltál, ha te nem így érezted, mert olyat adtál Nekem, amit soha senkitől nem kaphattam volna. Testedből tápláltál szíved minden melegével."
2014. júl. 3. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!