Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 3 hónapos babátokra milyen...

3 hónapos babátokra milyen ruhát adtok otthon? Kopottabb, játszó ruhát, vagy a szebb ruhákat is ráadjátok?

Figyelt kérdés
Ezt a kérdést csak azért tettem fel,mert amikor vettem a babaruhákat a kisfiamnak,mindenből szinte csak az újszerűeket vettem meg neki turiban.Összekenni még nem nagyon tudja magát,de érdemes lenne használtabbat is venni majd?
2014. júl. 3. 11:01
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Most még rá lehet adni a szépeket is, nem nyüvi el. Inkább mikor már mászik, akkor jön jól 1-1 kopottabb, vagy esetleg sötétebb szinü nadrág és zokni.
2014. júl. 3. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Soha nem használtam kopottabb ruhákat, úgyis kimosom és legalább szép ruhák vannak rajta
2014. júl. 3. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
Kedves 2. válaszoló! :) Akkor ezzel legalább nem vagyok egyedül! :) Bizony kaptunk használtan olyan babaruhákat (rugdalózó),ami plüssből van és már nagyon ódivatú,gondoltam magamban,majd jó lesz portörlőnek,még itthonra se adnám a kisfiamra!
2014. júl. 3. 11:25
 4/12 anonim ***** válasza:
Csak is szép ruhát!:)
2014. júl. 3. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:

Csúnya ruhát én sem adok rá soha. Már csak azért sem, mert minden nap megyünk le sétálni, nem nagyon van olyan,h csak a lakásban van rajta vmi. A másik,h olyan szép a kisfiam,h szeretem szép, újszerű ruhában látni :)

Mi sok ruhát kaptunk kölcsön, és a 80%a gyönyörű állapotban van. Ami pedig nem tetszett, azokat visszaadtam már, mondván,h nincs rá szükségünk. Így is rengeteg ruhája van, nem is tudnám hol tárolni a felesleges ruhákat. Eleve elhasznált ruhákat később sem fogok ráadni. Úgy vagyok vele,h újat is lehet olcsón venni, majd elkoptatja ő :) Az más,h nyilván nem fogok méregdrága ruhákat venni.

2014. júl. 3. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%
egy ideig tartgattam a szép ruhákat, aztán rájöttem, h nincs mitől félteni, kimoshatalan foltokat még nem ejt magán egy ekkora baba, ellenben a szép ruháit úgy növi ki, hogy alig voltak rajta, miközben napi szinten a nagyobb rokongyerekektől "örökölt" kissé ódivatú holmikban látom. hiába a szép ruha, ha állandóan használtban van és az újakat "fel se veheti", mert nem adod rá, csak tanácsadásra, sétára, vendégségbe, ilyesmik. én megbántam,h az elején így indítottam, járjon szépen, úgyis csak pár hónapig lehet ráadni, akkor addig használja amilyen sűrűn csak tudja. most már nagyon a fiam, lassan egy éves és napi szinten tele van főzelék, na meg szinte kivehetetlen gyümölcsfoltokkal, aminek a folttisztítása fakítja, megviseli a ruhát. így egy kicsit jobban odafigyelek, de az "itthonra csak nyűhetőt"-szabályt végleg töröltem. azért veszek neki új ruhákat, h hordja :)
2014. júl. 3. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
most már nagy a fiam*
2014. júl. 3. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Igen, mi is kaptunk sok ódivatú, kopott ruhát. Végül soha nem adtam rá egyet sem, olyan gyorsan nő a gyerek, hogy így nem is látnám szinte szép ruhában. Lassan 2 éves lesz a lányom, eddig egyetlen ruha akadt, amelyikből nem jött ki a folt.Ezért felesleges lett volna tartogatni a szép holmikat.2. válaszoló vagyok
2014. júl. 3. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
én néha ráadom otthonra a kertbe a tesó régi gatyáitt-néha 3-4 et is elhasznál egy nap,és abban csúszkálhat a fűben a kutyus között.persze,ha elmegyünk,akkor szépen felöltöztetem.
2014. júl. 3. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
ja,most látom,hogy még pici,nekem már 1éves-és négykézlábazik a kertben
2014. júl. 3. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!