Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 2évesem kórházban, nem tudják...

2évesem kórházban, nem tudják mi van vele, szerintetek? Volt esetleg valaki ilyen helyzetben?

Figyelt kérdés

3 napja vittük be a kórházba, mert nem pisilt fél napig, és még a sima vizet is kihányta.néha erőtlen. Ma egy kis láza is volt,

Benn tartották, azóta is ott fekszik.

Megy a hasa is már, vizsgálták, a rotát kizárták.

További eredmény holnap várható.

Valaki volt így mostanában? Mit mondtak az orvosok?

Nagyon rossz hogy én itthon, ő bent :(


2014. júl. 3. 22:05
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
Járvány?? Nálunk most volt hányós-hasmenős járvány, kezdte a gyerek, aztán az egész család folytatta. Előtte már ismerősök is nagyon sokan voltak betegek.
2014. júl. 3. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:

Nem lehetsz bent vele?

Én már háromszor voltam bent, a most 4 éves fiammal kórházban.

Először 2 évesen rota miatt 3 napot, majd 3 évesen a sebészeten műtét miatt, majd idén 4 évesen a fül-orr-gégészeten szintén műtét miatt.

Lehet, másik vírus, nem rota, esetleg kalici.

Mikor a fiammal bent voltam rota miatt, akkor a kórteremben egy kislány is volt, ugyanolyan tünetekkel, mint a fiamnak, neki mégsem rotája volt. Végül át is rakták másik kórterembe, a fertőzés miatt. Mikor minket kiengedtek 3 nap után, nekik még maradni kellett. Azt nem árulták el, mi volt a kislány baja. Nyugi, biztos kiderül, valami hányós, hasmenéses vírus lehet, nem csak a rota van.

2014. júl. 3. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:

Nem csak a rota van, sajnos.

Az én kislányom calicit szedett össze valahol, hasmenése volt, hányt és volt némi láza is. Remélem nálatok sincs nagyobb baj, gyorsan meggyógyul hidd el!

2014. júl. 3. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:
De lehetnék bent vele, de apukája maradt ott. Mivel még szopik a pici lányom, azt mondták az orvosok, jöjjek haza vele, de már látogatni sem engedtek be délután nehogy elkapjuk a picivel :(
2014. júl. 3. 22:14
 5/14 A kérdező kommentje:

Tegnap még ott voltam vele napközben, úgy nézett ki,hogy jól van, nevetett, szaladgált, nővérek még szóltak is hogy ne hangoskodjon...reggelre viszont legyengült volt, hány és ment a kis hasa.enni nem nagyon akar, de inni viszont iszik.

kapott infúziót is ma.

Ma a mintát bacitenyésztésre küldték el, remélem holnap lesz eredmény.

2014. júl. 3. 22:17
 6/14 anonim ***** válasza:

Nekünk a calicit 1,5 hét alatt tenyésztették ki.

Szerintem hasonló vírust nyelhetett be a gyerkőcöd is.

2014. júl. 3. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:
De mitől van ez? vagy vagy mi okozhatta? a kórház nem sokmindent tud mondani még.
2014. júl. 3. 22:26
 8/14 anonim ***** válasza:
Bárhol összeszedhette. A calici pl nagyon fertőző, gyorsan terjed, akár érintés útján is.
2014. júl. 3. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:
Ma azt mondták, lehet hogy másik kórházba kell vinni fertőző osztályra, de estére már azt mondták, egyenlőre marad ott ahová felvették, a sima gyerekosztályra.
2014. júl. 3. 22:35
 10/14 anonim ***** válasza:

Szia!


Örülj neki, hogy még "csak" ez az első ilyen betegsége a kétévesednek és apuka is benn lehet.

Nálunk úgy kellett kikönyörögni, hogy egyszer a férjem lehessen benn, mert pici volt a másik gyerkőcünk és még szopott.

Nálunk egyik gyerek már négyszer, a másik háromszor volt benn hányás-hasmenés miatt, a rotát kizárták mindig, mert megkapták a védőoltást ellene, sosem derült ki mi volt az oka a betegségüknek.

Azt mondták nincs jelentősége tudni, mert a kezelés úgyis ugyanaz, csak folyadékpótlás. (Budapest János és László kórház)

2 és 3 és fél évesek a gyerekeim.

Remélem hamar meggyógyul a gyermeked és ti nem kapjátok el a picivel! (Nálunk a kicsi fél évesen volt benn ezért először.)

2014. júl. 4. 06:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!