Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mikor fürdött babátok "önállóa...

Mikor fürdött babátok "önállóan", tehát ültető illetve fürdőkarika nélkül?

Figyelt kérdés
2014. júl. 3. 22:33
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:

Én nem használtam ilyeneket, nem is tudom, mik ezek.

De amióta stabilan ül, azóta nem fektetem a kezemre, hanem "önállóan" ül, és nekem csak meg kell mosdatnom.

2014. júl. 3. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Sose használtunk ilyet, 7 hónapos korától ül stabilan,egyedül azóta.
2014. júl. 3. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
Én sem használtam semmi ilyesmit. Amióta tud ülni, nem hagyta, hogy a kezemre fektessem (kb. 7 hónapos korától).
2014. júl. 3. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
Sose használtam ilyet (azt se tudom, mi az a fürdőkarika :D ).
2014. júl. 3. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
2014. júl. 3. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Sose láttam még ilyet... Én is csak azt tudom írni, mint az előttem lévők: Kézben fektetve, majd később ült a kádban.
2014. júl. 3. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
már akkor mikor még nem tudott ülni :) kevés vizet engedtem a kádba és belefektettem, forgolódott, szépen tartotta magát, próbált kúszni :) nem is tudom 4-5 hónapos korában :)
2014. júl. 4. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
En se hasznaltam soha ilyesmiket, se tartot se karikat. Kezemre fektettem ugy furdettem aztan olyan 9 honapos koratol msr a kis kadat is elhagytuk a rendes nagy kadban furdott, ulve. Nem kellett tartanom. A kiskadban is kb 8 honapos koratol ulve furdik "segitseg" nelkul. Marmint, hogy nem kell kezzel tartanom egyaltalan.
2014. júl. 4. 04:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Kb. 5-6 hónapos kora óta már nem nagyon tartottuk, hanem kevés vízben fürdettük, így pancsikolhatott egyedül, megfordult, ha úgy tartotta kedve. 8 hónapos kora óta ül egyedül, azóta pedig ülve fürdik. Mi sem használtünk ültető, fürdőkarikát sohasem.
2014. júl. 4. 06:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Én sem használtam fürdetőkarikát, de attól kezdve, hogy tudott ülni ült a fürdőkádban, persze ott voltam mellette
2014. júl. 4. 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!