Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mindenki úgy érzi, hogy az Ő...

Mindenki úgy érzi, hogy az Ő babája a legkülönlegesebb és a legszebb a világon?

Figyelt kérdés

Normális ez?:)

Ja és a szeretet, amit iránta érzek, beterít mindent. Szinte félelmetes, hogy ennyire szeretem.


2008. aug. 2. 08:25
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Én nem csak úgy érzem..., én tudom!:-)
2008. aug. 2. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

Ez teljesen normális minden szülő így érez a gyereke iránt.

Az már komoly baj ha vki nem szeretei,vagy nem tartja különlegesnek a csemetéjét.

Minden szülő rajong a gyermekéért és ez így van jól.

2008. aug. 2. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

Igen.Legalábbis az esetek többségében...

Én is úgy gondoltam az első perctől kezdve,hogy az én kis kincsem a legcsodálatosabb,a legformásabb,legokosabb ... és nap mint nap ezt meg is erősíti bennem a kislányom aki egyébként tényleg hihetetlenül gyönyörű.Azt hiszem ezt objektíven meg lehet állapítani és nem belemagyarázás.Egy nagyon büszke anyuka:)))))))))))

2008. aug. 2. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
De jó!:) Köszi lányok!
2008. aug. 2. 09:46
 5/7 anonim ***** válasza:
Még jó!!! Ez természetes.
2008. aug. 2. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Hihetelen érzéseket szabadít fel bennünk szerintem a pici.Szopizás után az a "kielégült" mosolygós arc,amikor szinte magánkívül van végképp feledtet velünk minden mást.Olyan dolgokra vagyunk képesek értük,amire elötte soha.Persze hogy különlegesnek tartjuk,hisz elötte egy babával sem töltöttünk el ennyi időt,nem ismertünk ennyire egyet sem.
2008. aug. 2. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Ez szerintem így van rendjén a világon bárhol! És bármilyen nehéz napom is van vele, másnap reggel, ha felébred hatalmas mosollyal üdvözöl, átszellemülten szopcsizik, és édesen cuppog ha jóllakott, és persze imádnivalóan tud álomba zuhanni cicin... valahogy nem lehet betelni vele, az ember így könnyebben túlteszi magát a nehézségeken!!:)
2008. aug. 2. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!