Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Minden esetben fájdalmas a...

Minden esetben fájdalmas a Dévény torna? Volt olyan gyerek aki nem sirt? Én csak el akarom vinni a gyerekem mert azt mondták ezzel csak nyerek, de nem szükséges. Nagy fájdalmai lesznek?

Figyelt kérdés

2014. júl. 4. 07:29
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%
Nem feltétlenül fájdalmas, főleg ha nincs is vele semmi probléma. Sírni viszont lehet, hogy fog, mert nem nem azt fogja csinálni amit ő szeretne.
2014. júl. 4. 07:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:
Most ugy megijesztettek, mert azt mondták h szó szerint üvölteni fog... viszont mikor megvizsgálták akkor is végig nevetett... mit csináljak féltem a gyerkőcöm...
2014. júl. 4. 07:45
 3/15 anonim ***** válasza:
Szia nekünk csak addig sírt amíg le volt tapadva az izma akkor se nagyon, most néha azért nyöszörög, mert már menne csinálná a dolgait és nincs kedve hozzá. Akiknél gáz van azok sírnak mert fáj, de ha nincs baja akkor ne aggódj. Elviheted nagyon jót tesz a szellemi fejlődésnek is, ha sír megkérheted, hogy hagyja abba :D, ne félj mert akkor a pici is érzi és lehet azért fog sírni. Nekünk koraszülött, agyvérzéses, azért hordom .
2014. júl. 4. 07:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
Én most voltam a héten a lányommal ortopédián,mert csámpás az egyik lába.Sima házi tornát kell csinálnia,bár azt nem mondták hogyan tanulja meg 21 hónaposan ezeket.Csak attól üvöltött,hogy hozzáért a doki,pedig semmije nem fáj.Tehát fájdalom nélkül is simán lehet,hogy sírni fog a gyereked.
2014. júl. 4. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
43%
Ha baja sincs a gyereknrk, én nem tenném ki annak a fájdalomnak és stressznek. Aztán minden idegentől rettegni fog.
2014. júl. 4. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 A kérdező kommentje:

kötött a csipője, és nem nyomja fel magát... de nem lenne indokolt a dévény... de szeretném ha minden jó lenne nála, csak jókat hallottam a dévényről, csak tegnap mondták h végig fogja üvölteni... igy most bepánikoltam

amugy mosolygos babám van mindenkifelé :-)

2014. júl. 4. 08:30
 7/15 anonim ***** válasza:
Nekünk is ajánlották kissé kötött izom miatt de inkább dina gyógytornát választottunk amit itthon csináltunk minden nap.Nem akartam a gyerekemet fájdalomnak kitenni.
2014. júl. 4. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:

Mi is járunk az 5 hónapos fiammal.

A gyógytornász azt mondja, hogy nem fáj neki, csak azért sír, mert nagyon makacs, és nem az történik, amit ő szeretne...


SZerintem azért biztos nem lehet kellemes a masszírozás, mert járunk emellett TSMT tornára is és ott meg vigyorog és gagyarászik :)


De ártani nem árt neki a Dévény, úgyhogy hajrá! A sírását meg lehet szokni!

2014. júl. 4. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 A kérdező kommentje:
köszönöm mindenkinek...11-én megirom a fejleményeket
2014. júl. 4. 09:35
 10/15 anonim ***** válasza:
Nagyon jó nekik a Dévény torna! Nem feltétlen fáj neki, csak a babák még sírással kommunikálnak, nem tudja azt mondani, hogy anya, nem akarom! Én kislányom is csak hisztizik közben, egy könnycsepp nem hullik, csak nem tetszik neki, hogy egy órán keresztül nem az van amit ő akar. És esetleg kellemetlen neki, de ha fájna neki akkor nem így viselkedne. Egyébként meg szerintem még mindig inkább fájjon neki hetente egy órát, mint hogy később az iskolában vagy a mozgásban emiatt legyen lemaradva, úgy hogy esetleg azt a lemaradást már szinte lehetetlen lenne behozni!
2014. júl. 4. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!