Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mit tegyek a babám feje alá a...

Mit tegyek a babám feje alá a kiságyba?

Figyelt kérdés
Akármit teszünk a feje alá (textilpelust, csecsemőknek való kispárnát), összegyűri, ráadásul mindig a nyaka alá. 3 hónapos, csak hason alszik. Van vmi ötletetek?

2014. júl. 4. 09:09
 1/8 anonim ***** válasza:
Baba feje alá nem kell semmi. Ha nagyon akarsz tegyél alá fürdő pelust, az sokkal nagyobb mint a sima, betűrheted a matrac alá.
2014. júl. 4. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

ajánlatos forgatgani, nem csak hason altatni


amúgy nem tudom hogy teszed a párnára

érdekes, hogy begyűri

jobb ha a lapockájáig ér (sajnálom hogy nem tudok itt rajzolni)

2014. júl. 4. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Semmit. Baba alá nem kell párna, ha begyűri akkor pelus sem.
2014. júl. 4. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Háton nem tud aludni, felriad. Vmi kell alá, mert szokott bukni, a büfizés ellenére is. Egyszerűbb a párnát cserélgetni, mint a lepedőt. Ha nem alszik túl mélyen sokat mocorog, a kezével is gyűri, forgatja a fejét, "vándorol" a kiságyban, így a párna vagy pelus vhogy mindig a nyakánál köt ki. Talán a fürdő textilpelus lesz a jó megoldás.
2014. júl. 4. 09:58
 5/8 anonim ***** válasza:
Hogy teszed a feje alá a textilpelust? Én először simán négyfelé hajtottam és úgy tettem alá, aztán valaki megmutatta, hogy ha háromszögbe hajtom, akkor a sarkait be tudom gyűrni a matrac és a kiságy közé. Tehát az átlója mentén kettéhajtod és így egy nagy háromszöged lesz, aminek a sarkai elérnek az ágy széléig. (Legalábbis nálunk elért, de nekünk 120*60-as ágyunk van)
2014. júl. 4. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Egy idő után én sem raktam semmit de akkor sűrűn kellett lepedőt cserélni. Aztán elkezdtem én is a nagy kifogót odarakni amit betudtam tűrni a matrac alá.
2014. júl. 4. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

[link]


Ilyet rakok alá, mert ezt ha félbe hajtom, akkor két oldalt be tudom tűrni a matrac alá

2014. júl. 4. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Semmit, sűrűbben kell cserélni a lepedőt. Semmit ne tegyél, mert látod begyűri.

Amit esetleg lehet, hogy valami nagyobb anyag ami a matrac alá behajtasz de ne legyen végig az ágyban, hanem csak a fejnél. Talán érthető, de itt valaki be is linkelt egy olyat.

Amúgy azért is felesleges, mert ilyenkor nagyon aktívan alszanak, legalábbis az én gyerekem ennyidősen is már körbemászta az ágyat reggelre, tehát hiába tettem volna a feje alá valamit reggelre már tök máshol ébred, így értelme sem volt.

2014. júl. 4. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!