Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » A ti gyerkőcötök is csinál...

A ti gyerkőcötök is csinál hülyeségeket?

Figyelt kérdés

8 hónapos a kislányom most az a szokás nála hogy ül és hanyatt vágja magát. Eddig még el tudtam kapni de volt hogy nem és hátra vágódott.

Élvezi mert nevet közben. Hogy szoktassam le róla? Le lehet egyáltalán ekkora gyereket szoktatni valamiről?

Félek hogy beveri a kis fejét mert nem vagyok ott.


2014. júl. 4. 09:23
 1/6 anonim ***** válasza:
Ne akard leszoktatni róla, és ne is kapd el. Ha beveri a fejét, máskor majd vigyázni fog. Az én lányom a falba verte a fejét egy ideig,és élvezte, hogy koppant.
2014. júl. 4. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

Köszönöm.

Igen azt is csinálta egy ideig de azt elhagyta.

Csak ha nem kapom el lehet úgy beveri a fejét hogy valami baja lessz, azt meg nem akarom.

Bárhol van ő megcsinálja, legyen az ágy, szőnyeg, járólap.

2014. júl. 4. 09:49
 3/6 anonim ***** válasza:

Szerintem most egy ideig ne hagyd egyedül járólapon. Szőnyegen meg megtanulja, hogy a koppanás néha fáj.

Az én fiam most jött rá, hogy ha meghúzza a számítógépház ajtaját, kinyílik, és fejbe veri. Ezen kacag egy ideje. Illetve kábelmániás. Akárhol, akármilyen kábelt meglát, elkapja, ha bírja és visít, mert tudja, hogy jövök és elveszem. Mondhatom akármilyen haragosan, hogy nem szabad, szinte már mogorva vagyok ilyenkor, mégis játéknak fogja fel. Persze, most árgus szemekkel lesem, hogy ne jusson kábelhez, elpakoltam, elhajtottam, de van, amit lehetetlen. Nagyon kell figyelni, sajnos.

2014. júl. 4. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Kisfiam is egy időben azzal viccelődött hogy az ajtóba ütötte a fejét (nem erősen) és nevetett rajta. Persze egy ideig mi is nevettünk de tudtuk hogy ezt nem szabad. Így többször rászóltunk, megkértük hogy ne csinálja, nem figyeltünk rá amíg ezt csinálta és el is hagyta. Szerintem is hagyd, ne kapd el, mond neki hogy nem szabad mert fájni fog a fejed stb... ne nevess együtt vele és lefog róla szokni.

Minden jót.

2014. júl. 4. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

keresztfiam kb. másfél évesen olyan hisztit levágott, hogy a végén hihetetlen erővel vágta hanyatt magát, úgy beverte a fejét azt hittük betörik. Kár hogy ez kellett történjen ahoz hogy rájöjjön hogy többé nem szabad olyat csinálni.

Ahol tudod tegyél mögé puha dolgot,amikor nem tudsz ott lenni

2014. júl. 4. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
ők még egyrészt nagyon kicsik-és a következményeket nem értik-másrészt elég nagy baj is történhet.én kérdeztem a védőnénit(fiók-nyitogatás),de azt mondta,hogy ezzel ők még nem tanulják meg,hogy mit lehet.semmiképpen nem hagynám,ez elég marhaság.nem lehet alá tenni valamit.esetleg hintátok van?
2014. júl. 4. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!