Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mibe öltözteted ilyen időben...

Mibe öltözteted ilyen időben 1-2hetes babádat?

Figyelt kérdés
2014. júl. 4. 10:09
 1/2 anonim ***** válasza:

Időtől függ. Most nálunk kint jóidő van, nekem megfelel a rövid ruházat, de a picit inkább hosszúba vinném ki. Mondjuk az én lányom 2 hónapos, de volt hogy picit hűvösnek éreztem a lábát.

Szerintem ha te rövidben vagy, akkor a picinek egy hosszú body egy kis naci zoknival, vagy egy talpas naci meg egy vékony pléd elég. ha szél fúj akkor vékony sapka. ha nem hideg a kézfeje akkor nem fázik.

2014. júl. 4. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%

Még elég rossz a babák perifériás keringése, a végtagok hőmérséklete nem sokat jelent. A nyakszirt alatt érdemes benyúlni a ruha alá. Ha ott hűvös, akkor fázik, ha túl meleg/izzadt, akkor melege van.


De egy rövidujjú body elég rá ilyenkor. Ha alszik, akkor egy vékony takaró még pluszban.

2014. júl. 4. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!