Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Ti mit csináltok 4 hónapos...

Ti mit csináltok 4 hónapos babátokkal?

Figyelt kérdés
szinte semmit nem tudok mellette csinálni. Igényli h foglalkozva legyen vele minden percben. Nem marad el a kiságyában úgy mint más babák, hogy ott lehet hagyni min. fél órára. Hogy lehet ezt megoldani? Hogyan foglalhatnám le? Van ilyen helyzetben más anyuka is?
2014. júl. 4. 11:39
 1/4 anonim ***** válasza:
Én már 2 hónapos kora óta ebben a cipőben járok. Előtte se tudtam mellette semmit se csinálni, de akkor még csak szopiztunk, altattam, illetve csak picit kellett szórakoztatni. Most 3 hónapos és van hogy egész nap nem alszik. Állandóan sétáltatna, de nem bírom egész nap. A Babamóka c. könyvben sok jó ötletet találtam, de van benne egy-két olyan játék, ami balesetveszélyes, ha az ember nem figyel. Az én kislányom már most fel akarna ülni, állandóan húzza fel magát a pihenőszékbe kapaszkodva vagy ha a kezemet eléri. Mindenki azt mondja, nem lehet még frusztrált, pedig őt nagyon frusztrálja, hogy nem tud még mozogni. Nagyon nehéz, ha egyáltalán nem alszik nap közben, alig várom, hogy szopizni akarjon, akkor legalább pihenünk:) Visszasírom azt, amikor még egész nap szopizni akart:)Főzni esélyem sincs. Egyszer próbáltam, oda is égett.
2014. júl. 4. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Enyém is 4 hónapos, ugyanez van, mint nálatok, amíg elszaladok pisilni addig is elsírja magát... Úgyhogy babázok egész nap. Délutánonként át szokott jönni anyukám egy-egy órára, olyankor eszek/mosogatok/stb. Ha alszik akkor csendben vagyok, nehogy felébresszem. Várom már nagyon, hogy nagyobb legyen és játszhassunk együtt, ne csak énekeljek egész nap :)
2014. júl. 4. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
akkor úgylátszik szinte semmit nem lehet kezdeni ezzel a helyzettel. Ma pl egész nap rajtam csüngött,főzni is fél kézzel főztem(már amennyire tudtam). Máskor legalább elvan hugommal 1 kis időre. Ma meg kifele meredt nála. Csak nálam volt el. Sokszor idegroncsoló helyzet tud lenni,dehát ez van. Ezt kell szeretni. ;)
2014. júl. 4. 17:18
 4/4 anonim ***** válasza:
Idegroncsoló, de a leggyönyörűbb időszak az életünkben. Nem akar majd mindig így rajtunk lógni és borzasztóan fog hiányozni.
2014. júl. 8. 03:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!