Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Normális, hogy emiatt ilyen...

Normális, hogy emiatt ilyen lelkiismeret furdalásom van?

Figyelt kérdés
Kisfiam 4 hónapos, idáig a szobánkban aludt,de mivel se apa,se ö nem tudtak pihenni,vettem egy bébiőrt,és átraktam a saját szobájába,igy ha éjjel sir,ugyanugy hallom,és tudok menni hozzá.Tegnap éjjel is jól müködött,még éjjel fél 2-kor is nyöszörgött,azonnal mentem,szopizni.De hajnalban valamiért(nem nyúltam hozzá,gondolom lemerült az elem,amire én nem is gondoltam)nem müködött a bébiőr.Arra riadtam hogy a baba már nagyon keservesen sir.Ilyen még sosem történt,és nagyon mérges vagyok,hogy emiatt a rohadt bébiőr miatt van ez.Egyébként azóta semmi gond,teljesen jól van,utána is azonnal visszaaludt.De nagyon rosszul érzem magam most emiatt .Negativ kommenteket köszi nem kérek.
2014. júl. 6. 15:38
 1/8 anonim ***** válasza:
Nekünk csak légzésfigyelőnk van, bébiőr nincs is. Természetes dolog, hogy sír a gyerek, és ha felébredek, átmegyek hozzá én is. 2 hónaposan tettük át először másik szobába, hasonlóan azért, mert nem tudott tőlünk pihenni és mi sem tőle. Mióta külön van, nagyon nyugodtan alszik, már 8 hónapos, imádja az ágyát. Ne aggódj emiatt, nem lesz semmi baja tőle. Sír, később szól, ha igénye van valamire, de teljesen természetes, hogy nem ugrasz minden nyikkanásra. Lazíts kicsit!
2014. júl. 6. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
52%
Ne legyen lelkiismeret furdalásod. A babának is az a jó ha külön van, az meg nem a te hibád,hogy lemerült az elem előfordul ettől aztán semmi baja nem lesz hidd el nekem.
2014. júl. 6. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Esetleg vegyél olyan bébiőrt, ami nem elemmel működik, hanem tölteni kell, mint a telefont.

Nekünk éjszaka mindig ott van az éjjeliszekrényen a töltőn, illetve akkor is odarakom amikor a gyerek fenn van, csak ha a napközbeni alvásoknál veszem le. Az elemes marha idegesítő, mert mindig a legrosszabbkor merül le.

Ez a töltős 6-7 órát bír ki töltés nélkül, de annyit úgyse alszik napközben a gyerek, amikor felkel, automatikusan visszateszem a töltőre.

2014. júl. 6. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
köszi azért kicsit megnyugodtam.....
2014. júl. 6. 18:41
 5/8 anonim ***** válasza:

Egyrészt egy ilyen esettől nem lesz semmi baja, ez azért nem sírva hagyás, másrészt néha sírva hagyott csecsemőkből is lettek azért már rendes emberek. :)


Ráadásul - nem tudom milyen messze van a szoba, de - én kb biztos vagyok benne, hogy azért nem sírt olyan nagyon-nagyon régen, mert az anyák hamar felébrednek a babasírásra ... picikét mehettél csak később be, mint szoktál, ez azért nem olyan nagy tragédia, nyugi! :):)

2014. júl. 6. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
az a baj hogy elég messze van a szoba és nem tudom mióta sirhatott már lehet hogy régóta:(
2014. júl. 6. 20:57
 7/8 anonim ***** válasza:
Azért ettől az egy esettől még nem lesz lelki sérült, ne aggódj ezen. Lesz még olyan, hogy tőled karnyújtásnyira esik fejre, vagy más baleset történik a legnagyobb figyelem mellett is.
2014. júl. 7. 01:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Nem normális, de érthető szülés utáni állapot. Tudatosan próbálj tenni ellene. A gyereked nem azért sírt mert fájdalma volt, vagy valami hatalmas gondja. Csak éhes volt, esetleg hiányoztál neki. Ő így kommunikál. Ennyi és nem több. Ha ennyire rágörcsölsz a sírásra, bele fogsz hülyülni.
2014. júl. 7. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!