Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mikor kezdett "táncolni" a babád?

Mikor kezdett "táncolni" a babád?

Figyelt kérdés
hány hónapos volt-és hogyan?mondtátok neki,hogy "tánci-tánci"vagy hasonlókat?
2014. júl. 7. 10:23
 1/2 anonim ***** válasza:
Lánykám 3 napja lett 11 hónapos. Én éppen szombaton láttam tőle először, hogy táncolt, meg tegnap is. Van egy pónija, amin egy gomb van, ha azt nyomkodja beszél és zene is van rajta. Na ő nyomkodta szorgalmasan, és táncolt rá. A kis lábait hajlítgatta, rütyőzött fel-le, nagyon édes volt, majd megzabáltam. Én mondtam neki, hogy tánci-tánci. Ja, és ma reggel a szomszéd srác már döngette a zenét, arra is rázott 2-3-t. Tehát ő most, azaz éppen 11 hónaposan kezdte.
2014. júl. 7. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
10 honapos kora elott par nappal csinalta eloszor. Imadja a zenet. Mar kicsi koratol sok zenet hallgat, ha apa gitarozik neki akkor is tancol. Kisfiu :-)
2014. júl. 8. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!