Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Hány hónapos koráig sterilizál...

Hány hónapos koráig sterilizáltátok a baba cumisüvegét? Vagy mindig? 3 hónapos a babám, én mindig sterilizálom. Elég lenne simán csak elmosni?

Figyelt kérdés
2010. jan. 6. 20:44
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Én addig míg üveget használtak.
2010. jan. 6. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
hát én kb fél éves koráig. de addig is csak amikor eszembe jutott :)
2010. jan. 6. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:

16 hónapos, és természetesen még mindig kifőzöm, de mostmár csak hetente egyszer.

a cumikat 2 naponta kifőzöm (még cumizik)

2010. jan. 6. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat. Csak kíváncsi voltam. Én minden használat előtt sterilizálom (és akkor fogom is).
2010. jan. 6. 21:04
 5/13 anonim ***** válasza:
szia.3 hónapos koráig naponta,utána időnként.11 hós és már csak esetleg a cumikat fözöm ki.Nem volt még beteg...
2010. jan. 6. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:

4 hónapos korában tettük el a sterilizálót, azóta csak forró vízzel mosok el mindent, a cumit meg leöblítem, ha itthon leesik.

6 hós

2010. jan. 6. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
A múltkor kórházba kerültünk.Először azt hitték a dokik, fertőzése van a babámnak.Mondtam, hogy naponta sterilizálom a cumisüvegeket.Majdnem lecseszésben részesültem, mert az nemigazán jó.Azóta csak forró vízzel mosom el, és hetente egyszer sterilizálom.
2010. jan. 6. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
Az én fiam 16 hónapos, a tápszeres cumisüvegei minden használat előtt sterilizálom mikrós sterilizálóban. Cumija nincs, az újját szopizza. Ha valamivel nagyon összekoszolja a kezét, csak akkor mosom meg neki. A poharait, evőeszközeit, tányérját persze nem sterilizálom.
2010. jan. 6. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
hmm, akkor én elég hanyag anya vagyok. A cumikat kb félévente ha kifőzöm. Amúgy csak néha leöblítem. Cumisüveget kb havi 1x használunk, de azt csak elmosom. Se a fiam, se a lányom nem volt még beteg tőle. (2,5 éves és 4 hós)
2010. jan. 6. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:
Köszönöm Nektek is a válaszokat!
2010. jan. 6. 22:12
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!