Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 3 hetes babát lehet kenguruba...

3 hetes babát lehet kenguruba rakni?

Figyelt kérdés
2014. júl. 8. 16:41
 1/7 anonim ***** válasza:

NEM! Semmiképpen sem!

Inkább kendőbe!

2014. júl. 8. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Nem.
2014. júl. 8. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
0%
Nem,csak hordozó kendöbe. Kenguruba akkor teheted,ha stabilan tartja a fejét,tehát nem nyeklik-nyaklik össze-vissza.
2014. júl. 8. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
0%
Ha olyan amiben fekvő pozícióban hordozhattó a baba, akkor lehet, egyébként nem.
2014. júl. 8. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Ne! Én még nem láttam olyat, hogy egy baba ne lógott volna össze-vissza a kengurúban :(
2014. júl. 8. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

nagyobb gyereket sem tennék kenguruba, nem egészséges. nem támasztja térdhajlattól térdhajlatig a babát, így terheli a csípőjét és a gerincének sem jó.

ilyen pici babának csak szövött kendő, karikás kendő vagy esetleg rugalmas kendő való (utóbbit nem sokáig tudnátok használni).

2014. júl. 8. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Lehetni lehet, hogyne lehetne? Megfogod a gyerkőcöt, és belepakolod a kenguruba :-D

Viccet félretéve lehet, ha úgy döntesz, de nem javasolt a baba és a te egészséged érdekében. Van egy rakás más eszköz, amivel biztosnágosan, egyszerűen (egyszerűbben, mint a kenguru), és egészségesen cipelheted a gyereket ;-)

Én is próbáltam annak idején a kengurut. Fél óra szenvedés, húzgálás, gyereksirás után benne is volt a pindúr. Tádáááám! Ám azon nyomban ki is vettem, mert egyrészt a felső széle a gyerek feje fölött volt egy 10 centivel, másrészt ha teljesen összehúztam a hevedereket, akkoris lötyögött benne a gyerek :-s

Prűbáld ki te is, nézd meg, hogy jó-e. Ha nem jó, irunk pár hordozótipust, ami szerintünk jobb ;-)

2014. szept. 18. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!