Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Vigyem betegen orvoshoz a...

Vigyem betegen orvoshoz a beteg babámat, vagy hagyjam, hogy a férjem vigye el? Én is és a kicsi is lebetegedtünk.

Figyelt kérdés
Én már gyógyulófélben vagyok, a férjem mégis azt mondja, hogy inkább ő vinné el a gyerkőcöt orvoshoz, én maradjak itthon és aludjak addig. De nekem már előre lelkiismeretfurdalásom van, hogy nem megyek velük... menjek vagy maradjak?
2014. júl. 11. 11:44
 1/8 anonim ***** válasza:
55%
Ha beteg vagy, maradj nyugodtan! Ne legyen lelkifurdalásod, apuka önként ajánlotta fel, hogy elviszi. A babána is jó, ha az anyukája hamarabb gyógyul meg!
2014. júl. 11. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
55%

Mi is betegek voltunk múlt héten, a férjem nem ajánlotta fel hogy elviszi orvoshoz a kisfiúnkat mert ő dolgozik. Ha felajánlotta volna lehet hogy rábízom. Mondjuk én csak kicsit voltam beteg.

Ha felajánlotta szerintem bízd rá nyugodtan, nem baj ha ő is elintéz ilyesmiket.

2014. júl. 11. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
82%
Soha nem értem az ilyen kérdéseket, minek szülnek az nők olyannak akiben nem bíznak, ha meg bíznak akkor üres hiszti az ilyen kérdés.
2014. júl. 11. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
73%
A kérdést sem értem.Nem mered rábízni?Vagy mégis mi a baj?
2014. júl. 11. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Természetesen rá merem bízni, de annyira hozzászoktam már, hogy mindent, de mindent én intézek a kicsi körül, hogy egyszerűen a gondolat is furcsa, hogy míg ők az orvosnál vannak, én itthon henyélgetek ... ez inkább megfelelési kényszer saját magam irán.
2014. júl. 11. 12:01
 6/8 anonim ***** válasza:
Hmm,én elmennék ha párom fel is ajánlaná,mert nem szeretek itthon ülni.De kapnék az alkalmon,ha a párom csak úgy is felajánlaná hogy figyel a kicsire,menjek el valamerre.De ez szökőévben 1x fordul elő,akkor is a boltba megyek csak,nem csavarogni.
2014. júl. 11. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Maradj, gyógyulj meg teljesen, had vigye a férjed orvoshoz. Nem kell, hogy esetleg még felülfertőzödj valamivel, most gyengébb az immunrendszered. Semmi, de semmi baja nem lesz a babádnak, ha nem te viszed orvoshoz.
2014. júl. 11. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Nem "henyélgetsz", hanem beteg vagy. Ha én lennék beteg, akkor a gyerekemet az apja vinné orvoshoz, függetlenül attól, hogy önként ajánlja fel vagy sem. Neked sincs szükséged arra, hogy felülfertőződj, meg a váróban lévő többi gyereknek sem kellenek pluszban még a te bacijaid is.
2014. júl. 13. 01:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!