Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Ugye semmi baja nem lessz 9...

Ugye semmi baja nem lessz 9 hónaposomnak?

Figyelt kérdés

Bent játszott a szobába. Kimentem felmosóvizet engedni mire visszamentem már nem volt ott. Konyhába volt és együtt lakmározott a kutyával kutyakaját. Nem sokat evett rögtön kimostam a száját.

Ugye nem lessz baja? Hasfájás vagy ilyesmi.


2014. júl. 11. 11:55
 1/4 anonim ***** válasza:
5%
Nem leSZ(!) baja, csak olyan állatkonzervet hozhatnak forgalomba, ami emberi fogyasztásra is alkalmas. (Nem íz alapján, hanem hogy nem ártalmas)
2014. júl. 11. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Az elsöt annyival egészíteném ki, hogy a kutyakaját sokkal erösebben ellenörzik, mint a legtöbb embereknek valót összetevök és frisseség szempontjából is.
2014. júl. 11. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Dehogy,mi baja lenne?A kutya is ugyanazt eszi amit az ember,nincsen benne káros anyag.Az íze ugyan lehet rossz,meg van benne ízesítő,színezék is,de ezek az emberi kajákban is vannak.Szerintem minden gyerek megkóstolja,aki háziállathoz kerül közel.Öcsém és a keresztanyjának a fia is ették a macskakaját 12-16évvel ezelött és semmi bajuk.Lányom,ami undorítóbb,de a macskaalomba is kotorászott már a szomszédnál,bár kaka nem volt benne.

Hasa fájhat tőle,de nem mérgezés meg ilyesmi miatt.

2014. júl. 11. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat. Akkor ezentúl ezt adom neki ezt szívesen megeszi :)))) (csak viccelek)
2014. júl. 11. 12:38

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!