Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » észrevettetek magatokon...

észrevettetek magatokon valamilyen változást a sok éjszakázástól?

Figyelt kérdés
főleg külsőre gondolom (karikás szemek,ráncok,fakóbb bőr-iylesmire gondolok.annyit vagyok fent éjjel,attól félek,hogy ez hosszú távon az arcomon is meglátszik majd
2014. júl. 11. 11:56
 1/9 anonim ***** válasza:
90%

Igen, az emberen idővel meglátszik, ahogy az is, hogy gyereke van és boldog! Ez az élet rendje. Igen, karikásabbak a szemeim, fakóbb, szárazabb a bőröm, de engem inkább az zavar, hogy ilyenkor sokkal ingerlékenyebb vagyok! És természetesen ez a gyerekre van legnagyobb hatással! Ha nyugodt éjszakánk van, akkor én is jobban viselem az aktuális hisztiket, hóbortokat, stb.

Ami az arcon látszik meg, azt kis sminkkel fel lehet javítani, de az érzelmeken nehezebb segíteni! És tartom magamat ahhoz, hogy szintúgy látszik egy anyukán az is, hogy boldog, jól érzi magát a gyermekével, büszke rá, stb. Ez bőven kompenzálja a karikás szemeket nálam! :D

2014. júl. 11. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Nekem mondjuk elég sokat alszik a babám, de én így is kb. 6-7 órát alszom egy éjjel (korábban 10-12 volt az igényem)

Nem vettem észre semmi változást, ugyanolyan vagyok. (5 hónapos a babám)

2014. júl. 11. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
50%

Ha ápolod magad, akkor nem. Ugyanúgy csináld, amit előtte is. Kéthavonta kozmetikus, mindennapos hidratálás és ránctalanító krémek (esetleg kezelések, ha 30 felett vagy), sportolj ugyanúgy (attól a bőröd gyönyörű marad, nem lesz fakó).


A sok alvást lehet sok vízivással kompenzálni, arcmaszkot tegyél fel 2 naponta, kis sminket minden napokra (pl. BB krém).


Hidd el, aki tenni akar magáért, az tenni is fog.:)


28n

2014. júl. 11. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
igen,bőven 30 felett vagyok-idő-gyermekfelügyelet függvényében kozmetikába is eljutok,sportolok,csak az arcom tűnik nyúzottnak-és egy átvirrasztott éjszaka után olyan nehéz topon lenni.
2014. júl. 11. 12:45
 5/9 anonim ***** válasza:
100%

a többiek miért is pontoztak le? ja, mert ápolom magam. ha akarják, ápolom őket is:D jöjjenek! ha maguktól nem megy:)


tényleg igyál sok vizet, sminkelj kicsit és kein para, kérdező:) hidratálni is nagyon fontos, attól nem lesz szürke akkor az arcod (annyira), meg napozz (bár most xar az idő), de van mondjuk szoli ilyenkor (nem tudom, szoptatást lehet akadályozza, nekem nem volt ilyen gondom)

2014. júl. 11. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
nem tudom miért pontoztak le.nem csak anyák vagyunk.szolit még nem merek.napozni a játszótéren szoktam:-)arckrémet használok-és próbálok odafigyelni,csak a szemeim is néha olyan karikásak
2014. júl. 11. 14:43
 7/9 anonim ***** válasza:

igen, nekem is, de azon is segít a víz. nekem alkatilag is karikásak amúgy, vagyis hát feketék, de nagyon sokat segít, hogy terhesség előtt is már nagyon sokat ittam egy nap:) persze így sokat kell pisilnem is, ami ciki bizonyos helyzetekben:)


De a kozmetikust is tudom ajánlani, mert ő is tud tanácsot adni, azon kívül, hogy aludj:)


még egy tipp: én mikor sokat éjszakáztam az első időkben, szemcseppet használtam reggelente, de csak vény nélkülit, az kinyitja a szemed:)


kívánom, hogy legyen jobb a helyzet a kis álomszuszékkal:)

2014. júl. 11. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Hát mikor sokat éjszakáztam,biztos meglátszott,csak nem értem rá azt nézegetni. És nem azért mert igénytelen vagyok. Meg hogy kozmetikus,meg kétnaponta pakolás...jó vicc. Majd ha nyerek a lottón,és tudok babysittert fogadni míg én piperészkedek.
2014. júl. 11. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
köszi szépen-nekem is alapból karikás-de a szemcseppet kipróbálom
2014. júl. 11. 16:29

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!