Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Ti mikor vettétek az első...

Ti mikor vettétek az első cipőt? Korai ha még csak most kezdett kapaszkodás nélkül felállni és bizonytalanul lépked csak párat?

Figyelt kérdés
van egy kocsicipőnk amit csak babakocsizáshoz, ide-oda ráadok, de lassan kinövi, cipő nélkül meg olyan "üres". Szerintetek vegyek rendes szandált? 14 hós
2014. júl. 11. 13:34
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Akkor, amikor már az utcán is stabilan járt. Addig nem kell.
2014. júl. 11. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Vegyél puhatalpú cipőt. Az jó lesz neki, mert abban tud majd menni, nem mint egy keménytalpú cipőben.
2014. júl. 11. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Puhatalpút utcára ne. Bentre persze lehet, de minek?
2014. júl. 11. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Miért ne lehetne utcára?!
2014. júl. 11. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Vegyél fel egy balettcipőt (azt az igazi puhát) és próbáld ki, mennyire jó benne az utcán járni. Minden egyes kis kövecskét megérzel, garantálom. Mellesleg első cipőnek keménytalpú, olyan cipő való, amit fogja a baba lábát (Elefanten, D.D. Step például).
2014. júl. 11. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Ezekszerint nem láttál még puhatalpú cipőt. Nézz utánna.
2014. júl. 11. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Láttam. Viszont gyereket benne utcán még sosem. Nem véletlenül. Mindegy, a lényeg szerintem, hogy amíg nem jár a gyerek stabilan, amíg az utcán nem teszed le, hogy sétáljon, addig nem kell cipő. Akkor viszont már egy igazán jó minőségű első cipőnek való cipő/szandál kell. Szép napot mindenkinek.
2014. júl. 11. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
ha most megvenném a szandált, de csak utazáshoz, babakocsiba adnám rá, nem járáshoz? vagy fog még nőni a lába?
2014. júl. 11. 15:17
 9/11 anonim ***** válasza:
7. vagyok. Abból amit leírtál nálatok azért nincs már messze a járás. Magától, egyedül lépked már párat ugye? Ha igen, akkor szerintem vehetsz neki, ha határeset a méret, akkor a nagyobbat vedd.
2014. júl. 11. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
nem tudom mennyi idő mìg a bizonytalan léptekből stabil totyogás/járás lesz de talán már nincs sok hátra. de még csak pár napja kezdte
2014. júl. 11. 18:48
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!