Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Hisztis 7 hónapos?

Hisztis 7 hónapos?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

A fiam izgo-mozgo. Allandoan maszik,felall es mar latom rajta, hogy nagyon menne. Hamar elunja magat (kb. 10 perc) egy jatekkal es elkezd nyafizni, akkor ujabb jatek..a maszkalast imadja. Majd az alvas elotteljon egy olyan "resz" amikor mar semmi nem jo, csak az olemben, csak a kozelemben. Ferjem szerint hisztis es akaratos es nagy problemaink lesznek vele kesobbiekben. Ti is igy latjatok? Hagyon neha hisztizni, de nagyon be tudja porgetni magat es mivel meg nem tudja elmondani nekem mi a problemja ezert magamhoz veszem arra a 20 percre amig el nem alszik.


2014. júl. 11. 18:54
 1/5 anonim ***** válasza:
Kisfiam 15 hónapos. Amíg nem tudott önállóan helyet változtatni nagyon sírós volt, szinte csak ölben volt el. Nem érdekelték a nézegetnivaló játékok sosem. A mai napig nagyon hamar elun egy-egy játékot, csak menni akar. Csak akkor áll meg ha alszik. Ő is nagyon akaratos, hisztis kis fióka, de ha felvesszük vele a tempót, és megyünk vele/utána jól elvan. Elfogadtuk, hogy Ő ilyen pörgős gyerkőc, és nem gondolnám hogy nagy problémáink lesznek Vele, csak arról kell gondoskodnunk mindig, hogy "lefárasszuk". Persze próbáljuk fejlesztő játékokkal is elszórakoztatni, de sokszor azokkal is csak mozgás közben játszik :-)
2014. júl. 11. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Szia! Hát nem is tudom.. Talán 7 hónaposan annyira még nem tudnak hisztizni... Az enyém is csinál ilyet a déli alvás előtt, de ő rettenetesen fáradt már, és csak az a jó ha anya bármilyen "részegysége" a kezében van :) Ha nincs más dolgom, akkor leülök a földre valahová, ő panaszosan sírva odamászik hozzám, föláll és csak kapaszkodik rám egyfolytában, de ezt már csendben :) Ülök vele ameddig meg nem nyugszik, és ő maga el nem mászik tőlem, ez kb 5-10 perc. Ha dolgom van, akkor meg fölpakolom a hordozóba a hátamra, és béke van :) 8 hós egyébként, második baba, és valahogy úgy érzem hogy neki tényleg szüksége van arra hogy ott legyek, a fizikai közelségemre. És annyira szar érzés, hogy ugyanezt az első babámnak nem adtam meg, mert azt hittem azzal h fölveszem ha sír, elkényeztetem meg hozzászokik stb... :(
2014. júl. 11. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
21:23! Es erzel vlmit a nagyobb gyereken? Irtad, hogy ot nem vetted fel.Van valami amit ennek a szamlajara tudnal irni? Kivancsi lennek. Kosz
2014. júl. 12. 00:02
 4/5 anonim ***** válasza:
Mintha az én fiamat írtad volna le....:) Az én párom is azt mondja hogy hisztis,akaratos a fiunk,el van kényesztetve.....legalábbis a párom ezt mondja. Nem tudjuk letenni a kiságyába mert akkora de akkora hisztit csap hogy na! Próbáltam azt hogy hagyom hagy dühöngje ki magát,de annyira bepörgött hogy fel kellett venni. Szószerint csak akkor lehet letenni az ágyába ha elaludt....vettünk egy bébikompot....na ez csodákra képes. Oda megy ahova akar,hang nélkül! 10hós
2014. júl. 12. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Második vagyok. Nehéz kérdés...

Talán hamarabb alakult volna ki az az erős kötődés, ami most van közöttünk (nemsoká 2,5 éves lesz), talán nem lenne annyira makacs és önfejű mint amilyen. De tudod, az is lehet hogy ilyen az alaptermészete, és akkor is ilyen lenne ha kiskorában fölveszem többet, úgyhogy valószínűleg a kötődés kialakulása lett volna csak gyorsabb.

Ám abban biztos vagyok, hogy a kicsi jobban megsínylené ha nem venném föl, ő teljesen más személyiség mint a nagy, sokkal érzékenyebb. Nála valahogy megérzem, hogy melyik sírás az, amivel muszáj foglalkoznom, és az esetek 95%-ában bizony föl kell vennem..

2014. júl. 12. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!