Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Ti vinnétek egy 3 hónapos...

Ti vinnétek egy 3 hónapos babát esküvőre vagy mondjuk ballagási bulira, ahol nem tudna pihenni, és persze kézről kézre járna?

Figyelt kérdés
2014. júl. 12. 12:53
1 2 3
 1/26 anonim ***** válasza:
72%
Nem. Nyilván nem érezné jól magát,és én nem kínoznám ilyennel a babámat. A többiek,ha értelmesek,megértik,és el sem várhatják.
2014. júl. 12. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 anonim válasza:
51%

kézről kézre nem járna mert nem adnám oda... :)

aug 23.án szülök, legjobb barátnőm szeptember 20.án megy férjhez és egyértelmű, hogy ott leszek mikor kimondja az igent... Pici korunk óta elválaszthatatlanok vagyunk, 20 fős esküvő, szolid ebédes-vacsorás ünneplés... Babakocsiban Lányom pelenkával eltakarva, de jön velünk :)

2014. júl. 12. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/26 anonim ***** válasza:
86%
Nem vinném, őt se és a többi vendéget se hoznám ilyen helyzetbe. És az egy hós picivel is csak maximum a szertartásra mennék, de ha sír onnan is eljönnék. Se a picinek, se a vendégeknek nem jó.
2014. júl. 12. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/26 anonim ***** válasza:
63%
Kizárt.
2014. júl. 12. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/26 anonim ***** válasza:
73%
Én mennék, jelenleg 8 hónapos a fiam, 3hetes kora óta megyünk minden felé. Babakocsiban tud pihenni ha álmos, de még sehonnan se kellett eljönnünk azért mert sírt volna. Imád emberek között lenni és kézről kézre járni.
2014. júl. 12. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/26 anonim ***** válasza:
65%

Ez olyan sok mindentől függ. Függ, mennyire közeli rokon tartja, függ attól, hány óráról lenne szó, fedett vagy szabadtéri, stb.


Esküvőre valószínűleg nem vinném, csak ha az ifjú pár kéri, hogy legyen ott a baba is, a ballagási bulira miért ne...


Ráadásul nem értem, miért ne tudna pihenni, hiszen babakocsiban valószínűleg elaludna.

2014. júl. 12. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/26 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat.Pihenni azért nem fog tudni mert sose fogják békén hagyni+szólni fog a hangos zene.Elég népes család úgyhogy nem 10-20 emberről van szó,és félek hogy megint fel lesz kapatva mint a legelején,nehéz volt leszokatni
2014. júl. 12. 13:51
 8/26 anonim ***** válasza:
Esküvő vagy ballagási buli? Nem mindegy.
2014. júl. 12. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/26 A kérdező kommentje:
ballagási buli
2014. júl. 12. 14:08
 10/26 anonim ***** válasza:
100%
Nekem 3 gyerekem van. A legnagyobbat tuti nem vittem volna!! Amikor a középső volt 8 hónapos elvittük az esküvőre, de a vacsira nem, mert nyár volt és a vacsi időpontja éppen egybeesett a fürdés időpontjával, anyósom vigyázott rá. A legkisebbet minden gondolkodás nélkül elvinném, mert ő már így született, hogy azonnal vittük mindenhová, mert egyszerűen nem lett volna hova tenni, és a két nagyobbnak se mondhattam, hogy én vagy mi nem megyünk sehová, mert itt a kis tesó. A babakocsiban tud pihenni ,és ha a rokonok látják, hogy alszik akkor nyilván nem fogják kivenni, ha meg felébred miért ne vehetnék fel?
2014. júl. 12. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!