Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Ajánlana valaki Dévény-módszer...

Ajánlana valaki Dévény-módszerrel dolgozó gyógytornászt Üllő környékén vagy Budapesten?

Figyelt kérdés
Vonattal tudok csak közlekedni, a babát is úgy vinném, emiatt Monor, Üllő, Vecsés, illetve Budapesten a vasótállomásokhoz közeli helyek érdekelnének (Ferihegy, Pestszentlőrinc, Szemeretelep, Kőbánya, Zugló és Nyugati Pu környéke). Akiknek van tapasztalata az ajánlott gyógytornásszal. írna róla pár szót? Ha olyan gyógytornászt ismer valaki aki Üllőre házhoz jönne, az érdekelne a legjobban, anyagiak most nem számítanak.
2014. júl. 12. 14:14
 1/4 anonim ***** válasza:

Szia! Konkrét gyógytornászt nem tudok, jövő hét szerdán megyünk a miénkhez, ő biztos tud ajánlani a környéken (mi Dunaharasztiba járunk). A Dévény Anna Alapítvány oldalán a "Kik vagyunk" menüpont alatt a "Dévény-módszer használata címszó végén van egy térkép link gyógytornászok felsorolásával, de biztos tudnak segíteni telefonon is.

Az itt felsorolt gyógytornászok valóban leigazolt, valódi dsgm gyógytornászok.

Remélem segítettem.

2014. júl. 12. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ! Már felhívtam az alapítványt, kaptam néhány telefonszámot, de mindegyikük leghamarabb szeptemberben tudna velünk foglalkozni, én pedig türelmetlen vagyok...Egyikükkel megbeszéltem hogy jövő héten beszélünk, és ha esetleg van egy üresedése még júliusban akkor ránéz a gyerekre, de augusztusban szabin lesz, és csak szeptemberben tud ő is foglalkozni a fiammal. A linket a térképhez rögtön megnézem, köszönöm!
2014. júl. 12. 15:03
 3/4 A kérdező kommentje:
Ez a térkép nagyon jóóóóóóóóóó! Hű de eldugták a honlapon, nem találtam volna meg ha nem írod le hogy hogyan :) Hétfőn elkezdek telefonálgatni. Köszi még egyszer!
2014. júl. 12. 15:09
 4/4 anonim ***** válasza:
Szívesen! Mindenféleképpen próbálj meg minél hamarabb valahol időpontot kérni, mert minden hónap számít. Minél korábban kezditek a terápiát, annál jobb. Sajnos kevés a gyógytornász, a miénk is mindig tele van. Sok sikert!
2014. júl. 12. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!