Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Hogy tettétek baba biztonságos...

Hogy tettétek baba biztonságossá a lakást? Mit kezdtetek pl. a hosszabbítókkal, zsinórokkal?

Figyelt kérdés
2014. júl. 13. 21:52
 1/5 anonim ***** válasza:
Zsinórokat leszedtem, függönyből rövidet raktam fel amit nem ér el. Hosszabbító nálunk nincs szerencsére, illetve egy van de az eldugott helyen van.
2014. júl. 13. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
52%
őszintén sehogy...ok,a nagyon feltűnő helyen lévő konnektorokat bedugtam,de attól még rájuk szóltam,ha nyúlkáltak benne.Amúgy ha hülyeséget csináltam rájuk szóltam,hogy nem lehet.Egy idő után mindkettő megtanulta.Nem kellett átrendezni a házat a gyerekek miatt...
2014. júl. 13. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 gabszem ***** válasza:
konnektorokat ledugoztuk. hosszabbito nincs elérhető helyen, bútorok mögött vannak. konyhában, fürdőben gyerekzár van bizonyos ajtókon, nem mindegyiken csak amelyikben üveg vagy vegyszer van. de a legdurvább vegyszereket felraktuk a wc-ben a felső polcra. a nappaliban leszedtük pár fiók foggantyúját hogy ne tudja kinyitni, főleg azért, hogy nehogy magára rántsa a szekrényt. a nagyobb szekrények amugy a falhoz vannak rögzitve. a tv- t betoltuk a falig, de amugy lapos tv, nem olyan nehéz. sok üveg ajtonk van, van amelyiknél az alsó üvegre kartont ragasztottunk nehogy nekiessen és megvágja magát.
2014. júl. 13. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

gyorsan :D konnektorokat bedugóztuk, ajtókat lezártuk-ikeában vettem a konnektor védőt és a szekrény zárakat is.

ami veszélyes az ment fentre, ami nem az, az meg lentre, a kábeleket elvezettük úgy, hogy ne férjen hozzá, pl parketta szegő, szőnyeg alatt, szekrény mögött...

hosszabbítók is olyan helyen vannak amit nem ér el, pl. hűtő tetején, tv mögött, számítógép asztal mögött.

szekrényeket felfúrtuk. szerintem ez is fontos, gyerekkoromban rám dőlt a gardrób szekrény, mert rángattam az egyik ajtót, majdnem ott maradtam. de itt is olvastam, hogy felmászott rá a kisgyerek és ledőlt, vagy ismerősöméknél a gyerek a tv-t rántotta magára. mondjuk mi ezért lefúrtuk a tv-t az állványra, de így is sikerült magára borítania, nagy munka volt neki mire kilazította a csavarokat, szerencse, hogy 10 kiló sincs így nem lett baja.


még a vegyszerekre figyelek nagyon, wc-ben, fürdőben is csináltuk egy egy polcot jó magasan, én se érem el... :)

ja és kilincseket kivettük minden ablakból, szekrény tetején tartjuk, ha szellőztetek akkor kilincsel mászkálok :D

2014. júl. 13. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
bedugtuk a konnektorokat. Vegyszereket szekrénybe magasra, éles hegyes, sérülékeny dolgokat szintén. Sütőt hűtőt biztonsági záraztuk. A fiókok és szerkényajtók elmaradtak, de elérhető távolságban semmi veszélyeset nem hagytunk. Sarokvédőket sem tettünk fel, bár azt azért kellett volna, mert volt hogy lefejelte a gyerkőc az asztal szélét. Nagyobb, esetleg lépcsős házba tennék biztonsági rácsot is. Nekünk kis lakásunk volt, aminek egy pontjából majdnem az összes másikra rá lehetett látni.
2014. júl. 14. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!