Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Szerintettek felforraljam a...

Szerintettek felforraljam a babavizet?

Figyelt kérdés

12 hetes fiamnak Jana babavizet szoktam adni inni. Az uvegen azt irja,hogy kinyitas utan 24 ora elteltevel fell kell forralni. En nem szoktam. En kinyitas utan szobahomersekleten tarolom es ugyanabbol az uvegbol kap masnap is inni. Jaj es persze egy uveg nalunk eltart 1 hettig is.

Szerintettek ebben az esetben forraljam fel mielott odaadnam? Ha mar tobb napja fel van nyitva?

Koszonom


2014. júl. 14. 07:44
 1/6 anonim ***** válasza:
Eddig sem lett baja ez utána sem lesz baja. Szerintem érdemes naponta felforralni, még is csak víz, belemegy a baci, bepossad stb.
2014. júl. 14. 07:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Én sem forralom, viszont hűtőben tárolom. Szerintem ez alap, hogy nem hagyom szobahőmérsékleten possadni
2014. júl. 14. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Én felbontás után hűtőben tartom és utána már felforralom. Tehát ahogy a csomagolás írja.
2014. júl. 14. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
50%
Ha úgyis forraljátok, akkor minek vesztek babavizet??? Ha a rendes csapvizet felforralod, ugyanaz a bacimentes üres felforralt víz. ;)
2014. júl. 14. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Utolsónak: azért veszek babavizet, mert abban kevés ásványi anyag van, mégis természetes víz, nincsenek benne hormonmaradványok és klór. A csapvíz forralással ugyan fertőtlenítődik, de a benne lévő klór még nagyobb fajlagos koncentrációjú lesz, mivel elforr belőle egy adag desztillált víz.
2014. júl. 14. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Koszi szepen a valaszokat.:)
2014. júl. 14. 09:56

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!