Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Milyen biztonsági szekrényzár...

Milyen biztonsági szekrényzár lenne jó egy ilyen szekrényhez? Mire figyeljek oda szekrényzár vásárlásakor?

Figyelt kérdés

Ilyen a szekrény: [link]

Ilyen pl jó hozzá?: [link]


2014. júl. 14. 10:09
 1/6 anonim ***** válasza:
Nem jo, mert azt be kell fuzni a fogoba, az meg nalatok nem olyan, ha jol latom. Mindjart keszitek kepet, hogy nekunk milyen van.
2014. júl. 14. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Sehova nem tettem szekrényzárat,biztonsági zárat, nagyon gyorsan megtanulta a nagylány, hogy mit lehet és mit nem.
2014. júl. 14. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Szoval nekunk ilyen van, megbizhato. A Sparban vettuk, 1000 ft volt 2 db. Elotte bababoltban vettem egyet szinten 1000 ft-ert, az muanyag volt. Ahogy feltettem, az 1 eves gyerek leszedte....

[link]

2014. júl. 14. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

nekünk ilyen van:

[link]

és a fentebb linkelt szilikon pántos. Obiban, ilyesmi helyeken érdemes megnézni, mert jóval olcsóbb mint a bababolt. Fiókokra vehetsz befúrhatót is.

Mi amúgy nem szereltük fel. Ja és minden záron rajt van hogy mire tudod feltenni, meg azért elég logikus is.

2014. júl. 14. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:
Én ezüst színű power tape-el ragasztgattam, tokeletesen jo volt.
2014. júl. 14. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Mi a bababiztonsag-webaruhaz.hu-n vásároltunk olyat, ami jó szekrényajtóhoz és fiókhoz egyaránt. Belülre kell felszerelni, igaz, hogy csavarozni kell, de nem látszik kívülről. Amikor kihúzza a fiókot, kinyitja a szekrényajtót, beakad egy kallantyú, se ki se be, így nem jut hozzá a szekrény tartalmához, és az ujját sem csípi oda.

Azt hiszem 3 van egy csomagban és kb 7-800 Ft, de nem vagyok benne biztos. De az oldalon számos ötletet találsz.

2014. júl. 14. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!