Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Esett már le valakinek babája...

Esett már le valakinek babája lépcsőn?

Figyelt kérdés
9,5 hós babámat a lakásban hagytam míg kb 3-4 percre kimentem a kertbe.Csak a szúnyogháló volt bezárva.Ő sikeresen kinyította és a lépcső (3 lépcsőfok) leesett.Hátán feküdt,felsírt és semmit nem veszek rajta észre.Egy horzsolás nincs rajta,nekem is hihetetlen.
2014. júl. 15. 00:38
 1/9 anonim ***** válasza:
21%
belső vérzése még lehet nyugi :D
2014. júl. 15. 00:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Tudom,hogy lehet.Hasa nem puffadt,nem kemény.Pisije normális.
2014. júl. 15. 00:44
 3/9 anonim ***** válasza:
0%

jó csak vicceltem, 3 lépcsőfok túlélhető

4nél már csak a halottkémet érdemes hívni

2014. júl. 15. 00:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Megnyugtató dolgokat tudsz írni,köszi!
2014. júl. 15. 00:52
 5/9 Kincshő14 válasza:
Szia nekem anyukam mondta hogy amikor kicsi voltam leestem egy 5-6 fokos lepcsorol mert ahogy jottem le anyum meg ott takaritott lent mert kb 15-20 lepcsofokos a hazunk igy jottem le es amikor lent voltam akkor leestem es anyum meg ott takaritott tehat lehet ha nem lenne ott akkor ezt nem irtam volna mar meg... kb 1, 1-5 eves lehettem
2014. júl. 15. 00:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Amikor 1,5 éves voltam anyunak jött a barátnője hozzám babázni!:)

A lényeg bent voltunk a házban s kiment elszívni egy szálcigit s mikor bejött anyu megkérte,hogy figyeljen rám pár percet amíg elmegy a WC-re. Ő pedig leült a TV elé s nem vigyázot rám sőt az ajtót is nyitva hagyta így kimentem s legurultam az 5 fokos lépcsőn..nem lett bajom :)) Csak egy kis horzsolás tehát nem hiszem,hogy a te babádnak is baja lehetne!:)


14/l

2014. júl. 15. 02:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
A lépcsőről nem de 9 hónaposan a pelenkázóról leesett. Halálra rémültem, rohantunk az ügyeletre. Ő is azonnal sírt, kívülről nem látszódott rajta semmi, de ő mégiscsak nagyon magasról esett le (a mai napig sem értem hogy hogy, mert akkor még nem tudott felülni, mégis előre esett). Csináltak neki hasi uh-t, koponya, mellkas röntgent. Hihetetlen, de azon kívül, hogy a két könyökén lett két pici lila foltocska semmi baja nem lett. Már 6 éves, de soha nem fogom elfelejteni! Szerencsére ők még nagyon gyorsan regenerálódnak. Ha fájna valamije tuti, hogy nagyon sírna.
2014. júl. 15. 06:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Ha azonnal felsír, a pupilla normális és nyomkodásra se fájlalja semmijét, nem apatikus, akkor szerintem nincs baja.



Egyébként épp tipegtem, amikor egy panel lépcsőházban egy teljes emeletet legurultam a lépcsőn, szemtanú szerint minden egyes lépcsőfokon koppant a fejem. (Lépcsőfordulóban valahogy szerencsétlenül mozdultam és a további félemeletet is gurultam)


Velem is rohantak orvoshoz, de kutya bajom se lett néhány zúzódáson kívül.

2014. júl. 15. 06:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Eszik,ugyanúgy játszik,néztem a hasát,megnyomkodtam picit.Sehol nem sírt,nem vágott furcsa arcot.Még most sem értem,hogy hogy történt és egy horzsolás sincs rajta.Fiam 3 évesen esett 2 lépcsőfokot.Ő is megúszta,pedig a fejét is ütötte,pont úgy esett.Két papa fentről nagyon vigyáz rájuk.
2014. júl. 15. 10:48

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!