Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 4 hós kisbabám egyik napról a...

4 hós kisbabám egyik napról a másikra elromlott segitség?

Figyelt kérdés
Idáig 2 szer kelt éjjel és mosolygosan kelt 7 kor.Kb.két napja szinte egész éjjel fent van fél óránként sir és üvöltve ébred 6-kor:(szinte semmit nem alszok mi történhetett?ha jön a foga azt honnan tudhatom ?adjak neki foginygélt?mindenki ismerös azt mondta az elsö 3 hónap szörnyü utána tök jó lesz!nekem meg most romlott el!aki átélte ugyanezt légyszi irjon ugye csak átmeneti állapot?
2014. júl. 15. 09:01
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:

Egy ember nem elromlik. :)

Mit mond a gyerekorvos?

2014. júl. 15. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
Fogacskát nézd meg, tapintsd ki!
2014. júl. 15. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 A kérdező kommentje:
ok.szóval kisbabám megváltozott.a gyerekorvos megkérdezi nincs láza?nincs.akkor semmi baja.talán jön a foga.de ilyenkor azt még nem lehet látni.......
2014. júl. 15. 09:55
 4/17 A kérdező kommentje:

hát ja .azt tudtam hogy sok bunkó van a mai világban.de hogy itt a baba fórumon is van belölük azt nem gondoltam volna.te mekkora egy parittya ember vagy!szégyeld magad,és ide többet ne irj.

a többieknek irom: nappal csak babakocsiban alszik éjjel idáig 3 óránként szoptattam éjjel és pár órát tudtam pihenni.Mostmár egy percet se alszok mert ugye nappal tologatnom kell éjjel óránként kel.tippek hogy miért változott meg?fogak jöhetnek már ilyenkor?

2014. júl. 15. 10:00
 5/17 A kérdező kommentje:
Ja és még valami 3-as válaszoló!Remélem egyszer neked is lesz egy ilyen gyereked és akkor rájössz milyen az hogy egy percet nem alhatsz!kivánom neked!
2014. júl. 15. 10:02
 6/17 anonim ***** válasza:
Lányomnál ilyen 3 hós korában fordult elő, mikor evés közben szívnia kellett volna a cicit, mert hozzá volt szokva, hogy csak úgy ömlik a szájába a tej.Eleinte csak éjjel, aztán már nappal is csinálta, mire kiderült, hogy mi a baja. Mérd meg mennyit eszik a pici, hátha ilyesmi a gond. Lehet a foga is kend be nyugodtan, hátha
2014. júl. 15. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
Nyugi. Folyamatosan változnak. Ha már azt hiszed valami kialakult, másnap úgysem úgy csinálja :D Én is mindig kiakadok, azon gondolkozom mit rontottam el, de aztán rájövök, semmit. Az ismerősökre meg ne hallgass minden baba más. Gondolkodj mi lehet a probléma : 1.jön a foga, nézd meg az ínyét nincs e feldagadva, 2. ha még szoptatsz elég-e neki a tej? 3 Ha már hozzátáplálsz nem fáj e valamitől a hasa 4.Nem lehet hogy melege van? 5. Ha már forog akkor ráfekszik a kezére és az fáj neki. Most hirtelen ennyi minden jutott eszembe. Egyébként amikor felkel hogyan nyugtatod meg?
2014. júl. 15. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 A kérdező kommentje:
ok.szóval lehet hirtelen kevés lett a tejem és éhes?
2014. júl. 15. 10:45
 9/17 A kérdező kommentje:
ha szopik akkor honnan tudhatom hogy eleget eszik e? vegyek mérleget?csak éjjel csinálja nappal vigyorog...ugy nyugtatom meg hogy éjjel hordozom meg rárakom cicire hátha éhes....de általában amikor éjjel sir akkor nem is akar szopni
2014. júl. 15. 10:49
 10/17 anonim ***** válasza:

szia

(tudhatnád,h az unatkozó kismama egy külön faj:-))

1-én vennék mérleget-vagy kölcsönöznék-de,ha nincs lehetőséged-én olyat is csináltam(Mondjuk nekem volt itthon),hogy levittem a védőnénihez-és ott megmérte-megszoptattam-és utána megint megmérte,igy kiderül,hogy mennyi a tej.lehet,hogy tényleg kevesebb.ez ellen tenni tudsz sok mindennel-de,ha nem válik be,jöhet a pótlás.

2.tényleg lehet fájdalom,hasgörcs-bármi-először ezt is zárd ki,mint ok

3 nem törvényszerű,h az első 3 hónap a gázos-nekem az első volt borzalom,majd nemrég kezdődött újra-most állitom visssza a dolgokat

4.a kisbabák folyamatosan változnak-tudod..kis gyerek kis gond....

5biztos te is ideges vagy,az alváshiány miatt,nyugodj meg egy picit-és kérj segitséget

6lehet fejlődési ugrás is-ilyenkor többet esznek-.ezt kellene valahogy a nappalira koncentrálni

7 az a kérdés,hogy mit csinálsz,amikor sir?gondolom mindennel próbálkoztál már.én nem tenném mindig cicire-pihenjen a gyomra is-inkább a visszaaltatás lenne jó. a suttogó könyvben jó tanácsok vannak

remélem tudtam segiteni

2014. júl. 15. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!