Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Hogy alakult nyaralásotok...

Hogy alakult nyaralásotok másfél-2 éves gyerekkel?

Figyelt kérdés
Tapasztalatokra lennék kíváncsi. Nem vagyunk egy nyaralós család, 8 év alatt még csak egyszer voltunk nyaralni, most sikerül eljutnunk 4 napra nyaralni, 21 hónapos örökmozgó, rossz csont kisfiunkkal. Strandolni megyünk, de a szállás nem a strand területén lesz, egy különálló házba megyünk, nagy udvarral, homokozóval hintával, úgyhogy attól nem félek. Nem lesz viszont tv, és itthon most kezdett el mesét nézni, hisztizik ha nem azt indítom amit akar. Itthon 3 személyes ágyban alszunk együtt, ott csak sima francia ágy lesz. Várom nagyon, de egyben félek is tőle, mert elég hisztis, akaratos, későn és nehezen alvó. Mik a tapasztalataitok, hogy sikerült első nyaralásotok ekkora gyerekkel?
2014. júl. 15. 15:04
 1/5 anonim ***** válasza:
Menjetek nyugodtan nyaralni. Hidd el, nagyon jól fogja magát érezni! Nekem is elég akaratos, izgága fiam van, de imádta a nyaralást, egyáltalán nem igényelt TV mesét, jól kifáradt minden nap a strandon. Én is aggódtam előtte, de nagyon jól sikerült a nyaralás, igaz, mi, szülők is elfáradtunk, de kellemesen! jó szórakozást! :)
2014. júl. 15. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Mi nemrég voltunk 3 gyerekkel, a kicsi 1, a középső 2,5 a nagy 4 éves. Első nap pörögtek, imádták. Aztán lehiggadtak, jól érezték magukat.

Rugalmasan viselték, hogy semmi nem olyan volt, mint otthon. Nekik sem hiányzott a TV, vittem mesekönyvet, és ha elpilledtek meséltem nekik. Napközben teljesen kiütötték magukat, tehát az alvással sem volt gond. Nagyon jól éreztük magunkat, de szülőként rettenetesen elfáradtam. :)

Ne izgulj, általában feleslegesen aggódik az ember.

2014. júl. 15. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Örökmozgó hiperaktiv 16hós kisfiú anyukája vagyok. Külföldön nyaraltunk 2 hete nagyszülőkkel... Soha többet... :) A gyerekem teljesen kifordult magából, egy akaratos hisztigép lett, ha nem foglaltuk le 2 percre már üvöltött holott itthon elvan egyedül is fél órát. Folyamatosan túlpörgött az új környezettől és az altatás éjjel-nappal 1-1.5 óra volt, itthon egyedül alszik el. Nem evett rendesen, teljesen megzavarta az új környezet...

Most balcsin vagyunk, 1.nap, ugyan ez van... 1 óra altatás után belealudt a saját sirásába... Ha mi nem igényelnénk ennyire a nyaralást tutti nem mennék vele sehova... Ne haragudj h ennyire negativ vagyok de nekem hihetetlen rossz élmény volt az az egy hét.... Ès most sem tudok örülni igazán a balcsinak mert tudom h mi vár rám.

2014. júl. 15. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Utolsó: Akkor lehet, nekem is ettől van gyomorgörcsöm, és sírhatnékom? :D

Kérdező: Mi már 8 hónaposan vittük ( igaz, akkor csak 3 napra a Balcsira), és tesómékkal közösen. Sokat játszott, élvezte, hogy kint lehet, de állandóan duzzogott, mérgelődött, akaratos volt, stb.. ( mint itthon) Este simán fent volt éjfélig ( nem zavart, mert mi még tovább vagyunk ébren), vidáman rohangált. Este, mikor elfáradt, a kedvenc meséjét nézte telefonon. Azon dőlt ki :)

Azóta is megyünk minden évben, idén szerencsére már újra 2x. Kicsit félek, de majd megleszünk ott is :) Ja, és mi kempingbe jártunk ( mobilház, lakókocsi), így közvetlenül a strand mellett voltunk. Itt is van játszótér, a strandon pedig nagy, árnyas homokozók, gyereköböl, ahol nagyon jól el tud játszani

2014. júl. 16. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Az én fiam a tavalyi nyaralásnál 18 hónapos volt.Szuperül elvolt,pedig féltem én is.Vittünk könyveket,autókat.Könnyen elaludt,bár attól is féltem,h hát idegen hely,rossz alvó is.de minden jól alakult :)
2014. júl. 16. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!