Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mi lehet a kislányommal?

Mi lehet a kislányommal?

Figyelt kérdés
Ma még csak aludt evett sírt.Abból állt ki a napja hogy reggel felkelt evett közbe elaludt ha meg felkelt sírt,semmivel nem lehetett megnyugtatni,még kézbe se mindig van el.Ez ma kezdődött,de már egy pár napja nyűgösködött,de mára rosszabb lett?Beteg lesz?Valakinek volt már ilyen?
2014. júl. 15. 16:18
 1/5 anonim ***** válasza:
Mennyi idős? csak tipp, büfizik rendesen hami után? pocija fájhat... vagy acsak nyügös... csak tippelgetek.... szegényke. Az én babám is elég síros volt, mentem vele körbe a lakásba és ennyi...
2014. júl. 15. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Vidd el orvoshoz. Lehet piros a torka, s az fáj neki. Vagy a füle.

Mennyi idős?

2014. júl. 15. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Kevés az infó. Jöhet a foga, fájhat a hasa, egyszerűen lehet rossz napja. Vagy viszket neki valahol, és ugye még nem tudja megvakarni.


/egyszer a fiamat átvakargattam, mert már nem tudtam mit kitalálni az egész napos sírás után. A simogatástól nem nyugodott meg, amikor vakargattam elhallgatott. Akkor jöttem rá, mekkora probléma is ez nekik./


Próbálkozz.

2014. júl. 15. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Jövőhéten lesz 4 hónapos.mindig megbüfiztetem,de nem mindig büfozik.nem értem mi lehet a baja,eddig mindig el volt,nézelődött,gagygott,nevedgélt.simán tudtam mellette mindent csinálni,most meg csak ha alszik,ami ma nagyon sok volt.azt meg nem hiszem hogy állandóan álmos azért sír,1 hetesen nem aludt ennyit
2014. júl. 15. 16:36
 5/5 anonim ***** válasza:
kérdező, az én babám is egész nap sír. a szomszédomé is. (hallom) szerintem van valami a levegőben.
2014. júl. 15. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!