Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Szerintetek szép anyuka Palya...

Szerintetek szép anyuka Palya Bea?

Figyelt kérdés

Állandóan a szülés utáni nőiességét hangoztatja (nemrég láttam a tévében), de én csak egy groteszk, férfias nőt látok benne. Ti hogy láthatjátok? Nekem annyira furcsa, abszurd a látvány és a nőiesség valahogy nem stimmel.


(Aki nem ismeri, ő egy népdalénekes.)


2014. júl. 15. 20:37
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
57%

Nem tartom őt szép anyukának,de nőnek sem.

Tehát én a terhessége előtt sem láttam őt szép nőnek.

2014. júl. 15. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 A kérdező kommentje:

Nekem ez verte ki egy kicsit a biztosítékot

[link]


Ábel Anita még a rövid hajával is 100szor nőiesebb.

Azon is gondolkodtam, hogy mivel Palya Beának nagyon férfias a karaktere, talán lehet ezzel sokat cikizték és ezért ez lett egy kicsit a "mumusa" és ezért hangoztatja ennyire ezt a nőiesség dolgot. Amúgy most néztem, hallgattam a legújabb albumának is a nő a címe..

2014. júl. 15. 20:44
 3/23 anonim ***** válasza:
94%
Ezt is, mint sok más dolgot, mindenki másképpen lát és él meg. A nőiesség is relatív dolog
2014. júl. 15. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:
44%
Nekem egy trampli, transzvesztita jut róla az eszembe. Ráadásul eléggé unszimpatikus a számomra.
2014. júl. 15. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 A kérdező kommentje:
Igen, szubjektív dolog a szépség. De akkor is, nem tudom elképzelni, hogy van aki szerint ő szép. És bocsánat, nem az ő személyét bántva, de nekem is elég transzos beütésű. Nem tudom az arcberendezése, meg nem egy törékeny típus :)
2014. júl. 15. 20:54
 6/23 A kérdező kommentje:
a szépet inkább nőiesre módosítanám :)
2014. júl. 15. 20:55
 7/23 anonim ***** válasza:
75%

A férjének tuti ő a legszebb és a lényeg, hogy mellette nőnek tudja érezni magát. Sok embernek még jobban megerősödik a kapcsolata a közös gyermek születése után, náluk is valószínűleg ez volt és ezért is érzi erősebbnek ezt a dolgot.

Igazából hogy a meglátásod alá tudd támasztani először definiálnod kéne, hogy pontosan mi a nőiesség. De ez egy annyira szubjektív dolog, hogy úgyse fogsz olyan meghatározást mondani, amivel mindenki egyetértene.

2014. júl. 15. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:
75%
szerintem pedig szép nő, és van kisugárzása, egyénisége, ami százszor többet ér, mint egy képmutató üresfejű cicababa. Igen, valószínűleg sokkal kiteljesedettebnek érzi magát a baba után, ő biztosan erre gondolt, nem pedig hogy ő egy királylányszépség
2014. júl. 15. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 A kérdező kommentje:

Hát én sem a cicababákra gondolok.. de nem kell messzire menni, például az Ábel Anita is 100x nőiesebb, szebb és ő is anyuka. Egyébként a végén sztem kicsit ki is parodizálta a Palya Beát azokkal a mozdulatokkal :))

Tovább gondolva, mondjuk én nem vagyok rajongója, de lehet h a rajongóknak példaképp, ha neméppen egy szépnek látott nő is szépnek érzi magát, vagy nőnek.

Nőiesség, szépség, hmm relatív de nekem finom vonások, finom arckifejezések, lágyabb tekintet, kerekded formák, vékonyabb csontok.

Nekem ő egy kicsit ez a tenyeres talpas megkeményedett megférfiasodott parasztasszony külsejű féig nő félig férfi külsejű. Amúgy mintha bajszos is lenne.

2014. júl. 15. 21:34
 10/23 anonim ***** válasza:
45%
Én is úgy érzem, hogy van kisugárzása.Szerintem semmi gond vele, nekem megnyugtató jelenség inkább.Ahogy megnyilvánul, beszél stb.
2014. júl. 15. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!