Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 7 hetes fiamnak 5 napja nincs...

7 hetes fiamnak 5 napja nincs széklete. Tudok neki segíteni valamivel?

Figyelt kérdés
Anyatejes és tudom hogy akár 1 hétig is elmaradhat a kaki, de azt nem szeretném megvárni. Van ilyenkor valami természetes dolog amit adhatok neki (tea, vagy én egyek valamit ami a tejjel hozzá kerül)?
2014. júl. 16. 08:23
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:

Glicerin kúp!!

Nekünk bevált! Mondjuk a kisfiam míg anya tejes volt minden nap alkotott!! :)

2014. júl. 16. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
22%
Nalunk az oszile bevalt, nem kell feltetlenul mar a gyereket gyogyszerelni.
2014. júl. 16. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:

De ha még nem "szenved" ne adj neki gyógyszert! Mert hozzá szokhat hogy segítséget kap a kakihoz! Egyébkén ilyenkor az anyatejet szinte teljesen felhasználják a babák! Azért is lehet, hogy nincs széklet!

Egyébként a laevolac is segíthet



Első voltam

2014. júl. 16. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
Glicerines kúp... a lányom tápszeres volt,állandóan küzdöttünk a széklettel,nekünk ez vált be.
2014. júl. 16. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
nálunk is volt ilyen probléma, azt mondta a doki , hogyha 10 napig nincs, csakis akkor adjunk neki babáknak valo zselés glicerines kupot. végül egy hét után tudott kakilni, kup nélkül.
2014. júl. 16. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
Nekem azt mondta a gyerekorvos 4-5 nap után adhatok neki egy kis kamillateát, az is segíthet, eddig még szerencsére nem kellett.
2014. júl. 16. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
70%

őszilét nem lehet adni egy 7 hetesnek..

a glicerines kúpot szerintem csak végső esetben. próbáld ki a szélcsövet.

2014. júl. 16. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
Nálunk első gyereknél egyszer a negyedbe vágott glicerines kúp, egyébként meg a hőmérőzés segített (ritkán), második gyereknél a hőmérőzésnek nem volt eredménye, de annak igen, ha én ittam őszilevet.
2014. júl. 16. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 A kérdező kommentje:
hát a szélcső és a hőmérő nem vált be azt már 2 napja próbáltam... akkor veszek majd magamnak őszilevet és megpróbálom :) de ha vannak még ötletek várom szívesen.
2014. júl. 16. 11:11
 10/21 anonim ***** válasza:

Az anyuka igyon oszilet!

2es voltam

2014. júl. 16. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!