Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » A fogtól is lehet lázas a baba?

A fogtól is lehet lázas a baba?

Figyelt kérdés
Éjszakára belázasodott 8 hós babám. Reggel mikor felkelt ugyanolyan vidám volt mint minden nap. "beszélgetett", mosolygott, játszott és szépen evett. Semmi betegésgre utaló jelenincs, nem folyik az orra, nem köhög. Még nincs foga. Lehet attól ázas, hogy bújik kiaz első?
2014. júl. 16. 12:06
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
Mennyi volt a láza? Nekem az orvosunk azt mondta, hogy magas lázat a fog nem okozhat, maximum hőemelkedést. Amúgy az én fiamnak sem volt semmi más tünete, mint a láz, erre kiderült, hogy teljesen be van gyulladva a torka, mandulája. Jókedvű, játszik, nem köhög, nem folyik az orra és tessék. A helyedben megmutatnám inkább orvosnak a kicsit.
2014. júl. 16. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:
reggel 38 fok volt a láza
2014. júl. 16. 12:19
 3/14 anonim ***** válasza:
1. vagyok. Ez szerintem nem fog lesz, de figyeld, ha újra felmegy a láza, vidd orvoshoz.
2014. júl. 16. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:
és hogyan kell ilyenkor öltöztetni? nagyon meleg van a lakásban.
2014. júl. 16. 12:24
 5/14 anonim ***** válasza:
Az én fiamon csak egy kis trikó és pelenka van, de ő 2 éves múlt, szóval rohangál rendesen. Kis trikón (esetleg ujjatlan bodyn) illetve egy kisnadrágon kívül mást a tiédre sem adnék. Ne öltöztesd be, legyen minél lazább, szellősebb.
2014. júl. 16. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
Nekünk hőemelkedése lett a fogtól, 37,2-37,3 valahogy így, nagyon megszenvedett a fogacskájával!
2014. júl. 16. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:
egy kis body van rajta, ha még valamit ráadnék nagyon izzadna.
2014. júl. 16. 12:42
 8/14 anonim ***** válasza:
Teljesen jó, a kisnadrágot csak azért írtam, mert sokan ilyen kicsikre félnek csak egy bodyt adni.
2014. júl. 16. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
Nekem azt mondta az orvos,hogy nem közvetlenül a fogtól lehet lázas,hanem azért mert fogzás alatt kicsit legyengül az immunrendszere,és egyéb nyavalyák könnyebben támadnak.
2014. júl. 16. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:
már a hasa is megy :(
2014. júl. 16. 14:43
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!