Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » A foga végett ébredhet sokszor?

A foga végett ébredhet sokszor?

Figyelt kérdés

Van egy 9 hónaposom. Eddig szépen aludt éjjel, nem kelt fel. De pár hete többször ébred visszadugom a cumit és alszik tovább. Illetve van mikor fel sem kel csak felsír. Hajnali 5-6 között minden nap megébred akkor oda veszem magam mellé és alszik 7-8 ig tovább. Kint van már 6 foga de nem látnám hogy jönne a 7. foga.

Ettől függetlenül még okozhatja a fog a keléseket/felsírásokat? Vagy csak megváltozott az alvása.


2014. júl. 16. 14:02
 1/2 anonim ***** válasza:

Szerintem biztosan hogy a foga lesz!

Mert az enyém is ezt csinálja most is és akkor is mikor még semmi nem látszott neki.

Azt hittem hogy az ínye fáj, mert akkor bújt ki neki az alsó kettő foga, de nem egyből készülődik ki a felső 2.

Ami még mindig nem bújt ki de már látni a fehér csíkot.

És az benne a poén hogy az egész felső fogsora meg van duzzadva fehéredve, a szemfoga 2 és fél hónapos kora óta ki van duzzadva, és most már 10 hónapos lesz.

2014. júl. 16. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Kköszi. Csak ez azért fura nekem mert az első 6 nála nem volt ilen
2014. júl. 16. 15:06

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!