Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Hogyan tudnám kisfiamat...

Hogyan tudnám kisfiamat leszoktatni arról, hogy éjszaka kizárólag az apja tudja megnyugtatni?

Figyelt kérdés
Férjem pedagógus, és nyáron, mivl itthon volt, minden percet ki akart élvezni a picúrral. Éjjel is ő vette fel. (Természetesen én is fent voltam)Azóta csak Ő tudja megnyugtatni. Neki meg tanulnia kell, dolgozik, és a fogzás miatt mostanában 2 naponta fel kell kelni hozzá. Nem szeretném, ha kikészülne. nem panaszkodik, de valahogy szeretnék ennek véget vetni, hiszen ha zúzós az éjszaka, én nappal tudok vele aludni.
2010. jan. 8. 20:42
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Abszolút nem nyugszik meg nálad?Szerintem hétvégén kezd a hozzád szoktatást,mert akkor apának nem kell mennie dolgozni,és talán nem "zavarja" annyira,mint munkanapon "zavarná".
2010. jan. 8. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Köszi a választ! sajnos már próbálkoztunk, hogy én vezsem fel, de addig ordított, míg az apja át nem vette. nem szoktuk sírni hagyni, ezért szegénykém duplán meg volt zavarodva...
2010. jan. 8. 20:53
 3/5 anonim ***** válasza:
Hát akkor sajna ezt a "terhet" apuka cipeli.Szerintem ő meg biztos büszke erre.Ha nagyobbacska lesz,még lehet rá remény,hogy ez változik.
2010. jan. 8. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszod!
2010. jan. 9. 12:12
 5/5 anonim ***** válasza:
A férfiaknak mélyebb a hangjuk, és a babákat a mély hang megnyugtatja. A mi babánk a porszívó hangjától is megnyugszik.
2010. jan. 10. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!