Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mivel kenjem 5 hós kislányom...

Mivel kenjem 5 hós kislányom popsiját? Piros, olyan mintha ki lenne pállva Nem romlik, de nem is javul. Kentem már dm-es krémmel, sima gyógyszertárival, sudokrémmel, neogranormonnal, candibenével, körömvirágkrémmel aszem ennyi. Mit próbáljak még?

Figyelt kérdés
2010. jan. 9. 11:07
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Adjal neki calciumot, (pezsgotablettanak felet, negyedet). Valoszinuleg valami allergiaja lehet ( lehet hogy a papirpelenkara)
2010. jan. 9. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Meddig próbáltál egy popsikrémet? Mert 1-2 használat után nyilván nem javul, csak ha rendszeresen kened. Ha nálunk ilyen gond volt, akkor Sudo rendbe hozta. Szerintem próbáld azzal újra, de csak azzal!

Hátha!

ha nem múlik, én megmutatnám gyerekdokinak!

2010. jan. 9. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Én a dokival vagy patikai kevert cink oxidos krémet iratok fel vagy ezt.3-4 havonta felváltva használjuk,mert a popsiján és az egész testén 1 idő után nem használnak a kencék,de váltogatva 1-2 fajta jó neki.


Natrii borici gta 4

adepis lanae gta 100

glicerini gta 6

vaselini cholester gta 40

vaselini flavae gta 20

aque dest ad gta 200

2010. jan. 9. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
Nekünk pirosodásnál az Alsol krém vált be. (gyógysztertárban recept nélkül kapható)
2010. jan. 9. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!