Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Aki használ légzésfigyelőt:...

Aki használ légzésfigyelőt: 11 hónapos babának nyaralásra elvinnéd?

Figyelt kérdés
2014. júl. 19. 22:42
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
19%
dehogy..11 honaposnál már rég nem is használtunk légzésfigyelöt.
2014. júl. 19. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 A kérdező kommentje:
Most írtam, hogy aki HASZNÁL.
2014. júl. 19. 22:46
 3/17 anonim ***** válasza:
28%
Mi használtunk, 8 hós volt amikor mentünk nyaralni, nem vittük.
2014. júl. 19. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
23%

Elsö lányomnak voltak légzés kimaradásai az elsö 3 hónapban, de utánna telejsen elmaradt, így mikor 10 hós lehetett a nyaralásra nem vittük, mert ott velünk egyszobában aludt,és mikor haza értünk többet nem használtuk.

Második lányunknak nem volt légzés kimaradása ott 6 hósan szintén nyaraláshoz nem vittük és utánna nem kapcsoltuk be többet.

2014. júl. 19. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
38%

mi ott tartottuk 12 hónapig a kiságyba a légzésfigyelőt, igaz, hogy a gyerek az ágyunkban aludt :) :) :)


szerintem már ilyenkor nincs szükség rá,

de ha úgy érzed, nem mersz aludni se azért majd, mert félsz,

hogy éppen most történik baj, akkor vidd mindenképpen magaddal, mert viszont ártani nem árt senkinek.


én biztos nem vinném a sok cucc mellett még ezt a kütyüt magammal :)


6 hónapos koruk után nagyon kis erős életerős, erős életösztönűek ezek a kis porontyok, semmi, de semmi bajuk nem lehet, amúgy is sz@rok ezek a statisztikák, mert belevesznek minden esetet ebbe a SIDS kategóriába, ijesztgetve a népet, és pénzt hozva a légzésfigyelő gyártók konyhájára....

2014. júl. 19. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
28%
Mi 3 hete voltunk nyaralni 8 hónapossal, nem vittük a légzésfigyelőt. Mondjuk tudtam, hogy utazóágyban fog aludni, abba meg nem is lehet betenni.
2014. júl. 19. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
28%
Biztos, hogy nem.
2014. júl. 20. 02:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
85%
Mi elvittük 1 éves korában és be lehetett tenni az utazóágyba.
2014. júl. 20. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
80%

Ha be tudod tenni az ágyba, én vinném. Nekem csiptetős van, nem tudom, h mennyire problémás összerakni a másikat, de sztem nem nagy fakszni. Esetleg ha tudtok kérjetek egy ilyet kölcsön vkinek.

Annak nem lenne értelme, h azért nem tudsz nyaralás alatt pihenni, mert azon stresszelsz, h mi van ha...

2014. júl. 20. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
70%
vinném természetesen.
2014. júl. 20. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!