Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Érdemes kölcsönözni légzésfigy...

Érdemes kölcsönözni légzésfigyelőt, vagy inkább vásároljunk?

Figyelt kérdés
2007. okt. 19. 18:47
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Szia! Szerintem ha nincs a szobába veletek vagyis külön szobába van akkor érdemes kölcsönözni! megvenni nem hinném hogy fontos mert nem olyan sokáig használod! Kölcsönözni 2-3ezer ft havonta sokkal olcsóbb így mintha megveszed! Ha veletek van úgy is hallod hogyha valami baj van! de ahogy jónak látod:) Grat a picihez:) egy 17 hetes kismama:)
2007. okt. 19. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Én azt gondolom, hogy ha veled alszik, akkor sem hallod meg alvás közben, ha nem vesz levegőt, úgyhogy jó, ha van megnyugtatásképpen. És mivel 1 éves korig ajánlják a használatát, jobban jársz, ha veszel. Akár használtan is, de nézd meg az expressz.hu-n, én onnan vettem anno újat olcsóbban és sztem hirdet még, akitől vettem.
2007. okt. 19. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem érdemesebb kölcsönözni,mert nem hinném hogy olcsóbban megkapod ha újat veszel!
2007. okt. 20. 08:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
30%
2-3000 Ft havonta a kölcsönzés. 1 éves korig ajánlják a használatát. Ez szűken számolva is 20-30.000 Ft. Ennyiért már veszel egyet és ha már nem kell, el tudod adni.
2007. okt. 20. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Szia! Mi kölcsönöztük, házhoz hozták, vadiúj állapotban. Kettőezer valamennyi forintba került, 3 havonta utaltam a pénzt. 6 hónapig javasolják a baba alatt tartani, de mi 9 hónapig hagytuk alatta. A férjem szerint 18 éves koráig kellett volna, annyira megnyugtató volt, hogy nyugodtan feküdt az ágyában és aludt. :) De mindenképpen megéri kölcsönözni, mert megvenni drága, ha pedig eladod, már nem adnak érte jó árat.
2007. okt. 20. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem ha használtan megveszed (kb 10-15 ezerért) ugyan ott vagy mintha egyet bérelsz az is minimum ennyibe jön ki és előte már azt is használták valószinüleg. Sőt a sajátodat használat után még el is tudod adni. Ekkor anyagilag még jobban jösz ki belőle.

Mi csak egy kölcsönzőt hívtunk fel anno és az kauciónak el akart kérni annyit a bérleti díjon felül, mint egy használtan megvehető ára. Ha meg már így is úgyis egyösszegben ki kell fizetni, inkább megvettük volna, de szerencsére kiderült, hogy a gyermekorvosnak is van egy kölcsönözhető ami épp szabad volt abban az időban havi 1500-2000ért kaució nélkül. A befolyt pénzt pedig a rendelő korszerüsítésére költik. Igaz csak néhány hónapig használtuk, szerencsére "feleslegesen" és amikor érkezett a közösségbe egy koraszülött baba egy kevésbé módos családba vissza is vittük, mert orvosilag is nagyobb volt a valószínüsége, hogy szükségük lehet rá. A mi babánk meg amúgy is beszokott az ágyunkba, és tanulmányokban olvastam, hogy az ilyen babáknál sokkal kisebb a cscsemő halál esélye. Viszont mi nem ezért engedtük oda a bébit, hanem mert ha órákig hagytuk volna az ágyában akkor addig sírt volna és nem volt szívem hagyni. Lassacskán úgyis kinövi és később már nem lesz ilyen össze bújásokra esély sem...

2007. nov. 5. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

sziasztok

Én akkor is használtam légzésfigyelőt (Angelcare), amíg még a mi szobánkban aludt a gyerkőc, megnyugtató volt számomra. (én nem hellenám meg éjjel, hogy nem vesz levegőt)

Budapest mellett Vecsésen Angelcare márkájút tudsz bérelni, ez nagyon megbízható márka. 20/426 0031 a tel, és www.babafelszereles.fw.hu oldalon vvan még több info róla. 2166Ft/hó az akciós díj, ha 6 hónapra kéred. Ha mérleget is bérlelsz, további kedvezmény.

2009. máj. 30. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!