Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Lett valakinek oxigenhianyos...

Lett valakinek oxigenhianyos babaja de nem szuleteskor hanem mas modon pl leesett valahonnan, fuldokolt stb?

Figyelt kérdés
2014. júl. 20. 06:02
 1/7 anonim ***** válasza:
61%

Az egyik barátnőmnek. Az utolsó uh-n vagy nst-n (nem tudom pontosan) derült ki, hogy gond van.

Szegénynek rögtön küldték császározni, ő meg nagyon sírt. A doki meg flegmán odaszólt, hogy ne hüppögjön, lélegezzen mélyeket, mert már így alig kap levegőt a gyerek.


Hála Istennek "csak" beszédhibás lett. Lehetett volna szellemi fogyatékos is vagy vak, stb...

2014. júl. 20. 06:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
56%

0%? Melyik hormonzavaros kismamának nem tetszett a válasz?

A radai rosseb segítsen az ilyennek!

2014. júl. 20. 07:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
77%
Tök igazad van. Nekem is elegem van már belőle, hogy leírja az ember, hogy vele, vagy az ismerősével mi hogy történt (segítő szándékkal), aztán jönnek a "jóindulatú" emberek lepontozni… Én nyomtam neked egy zöld kezecskét, hogy legalább ne 0% legyen.. :(
2014. júl. 20. 07:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Az a baj, kedves első, hogy nem a kérdésre válaszoltál. A kérdező leírta, hogy nem a szülés körüli oxigénhiányos állapotra kérdezett rá. Az én lányom 1,5 évesen leesett az ágyról, elveszítette az eszméletét, nem lélegzett kb. 5 mp-ig, de hála Istennek, semmi baja nem lett.
2014. júl. 20. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Kedves utolso! Es akkor elvitted ot orvoshoz? Hogy tudjak azt megvizsgalni hogy kerult e valami bajba oxigenhiany miat?
2014. júl. 20. 09:47
 6/7 anonim ***** válasza:
0%

Jaaa, hogy nem a kérdésre válaszoltam?

Miért, nem lehet úgy értelmezni, hogy a kismama leesett vagy fuldokolt, és attól lett oxigénhiányos a baba?


A doki is megmondta a barátnőmnek, hogy még az erős sírás is okozhat enyhe oxigénveszteséget a babánál.

2014. júl. 20. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Egyből bevittük a kórházba, (szerencsére nagyvárosban lakunk), csináltak nála EKG-t, koponyaröntgent, nagyon hosszadalmas reflexvizsgálatot, szemvizsgálatot, vért vettek. Szerintem ezekkel a vizsgálatokkal ki lehet zárni. Utána 48 órás kórházi megfigyelésen volt.
2014. júl. 20. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!