Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Ki hány kiló gyümölcsöt vesz...

Ki hány kiló gyümölcsöt vesz meg a gyerekének havonta és mennyibe kerül?

Figyelt kérdés

2014. júl. 20. 10:15
 1/10 anonim ***** válasza:
Változó, mindig van itthon gyümölcs. Most éppen alma, banán dinnye és őszibarack. Télen inkább narancs, alma megy leginkább. Sose gondoltam át, hogy havi szinten hány kg lehet.
2014. júl. 20. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

Huu hat valotozo, hogy mikor mi van itthon, 2 fele gyumolcsnel tobb sosincs itthon, mert akkor megrohad :/

Hetente veszek kb /pl most/ 2 csomag barackot, ami 8db, meg 1kg mandarint. Előző heten 6-7 db alma, meg ugyan ennyi banán.

De ezt nem csak a gyerek eszi, hanem mi is.

Arat nem írok, mert Angliában élünk, itt masak az árak :)

2014. júl. 20. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Sosem számoltam még ki, mindig van itthon zöldség, gyümölcs, mert nem csak a gyerek eszi, hanem mi is. Hetente többször veszek keveset, hogy ne rohadjon meg.
2014. júl. 20. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

hát amennyit megesznek

de mivel én is sokat eszek nem tudnám megmondani mennyi

az ár is változó mert van h kapuk ezt azt vagy mehetünk gyümit szedni ismerőshöz de szeddmagadba is járunk ott is teli eszik magukat

2014. júl. 20. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

Az én lányom nem eszi a gyümölcsöket,nem szereti.

Én viszont imádom.Ugyhogy mindig van itthon,most pl:alma,banán,nektarin,málna,dinnye

Hátha egyszer megkívánná,és enne belőle :/

Fogalmam sincs mennyibe van ez havonta.

2014. júl. 20. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
mi sokat eszünk-én állandóan tolom a nagyfiamnak is.mesenézéskor főleg,mert akkor észre sem veszi,és benyel 2-3 almát.mindig van itthon-télen is,ha más nem,akkor mélyhűtőből veszek elő.több kg-ot veszünk nyáron ,heti szinten(nyilván az árak változóak)de ez attól is függ,hogy hányan eszik
2014. júl. 20. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Nálunk is mindig van gyümölcs. Most éppen dinnye, őszi és sárga barack és banán. Nem tudom, hogy hány kiló, így árat sem tudok mondani. De ez nem csak a gyereké, mi is eszünk belőle a férjemmel.
2014. júl. 20. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Nem tudom.

Nincs pénzem igazán ételre, de arra figyelek, hogy a lányom legalább megegyen napi 1 gyümölcsöt.

Ez lehet alma, barack, banán, körte, bármi.

Nekem ez is elég drága, de összegben, se kilóban nem tudnám megmondani.

2014. júl. 20. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 Szilvi01 ***** válasza:
Alma, banán mindig van itthon. Most van még sárga őszibarack meg meggy is. Naponta 2 x eszik gyümit, mostanában inkább barackot.
2014. júl. 20. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
4 éves a kislányom és szerencsére minden gyümölcsöt szeret. Mindig van itthon alma, banán, most sárga-és görögdinnye, őszibarack, kivi is. Nem számoltam még össze, sem kg-ban, sem forintban. Annyi van itthon, amit megeszünk, nem csak a gyerek, hanem 3-an.
2014. júl. 20. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!