Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Azért járnak rossz gondolatok...

Azért járnak rossz gondolatok a fejemben és azért unatkozom mert nem foglalom le magam eléggé?

Figyelt kérdés

Pl ha valaki tesz vagy mond valamit én már egyből a rosszabbik oldalát értelmezem.

És gondolom van időm rajta őrlődni.

Ha a gyerek mellett alaposabb itthoni munkába menekülök akkor ez meg fog szűnni?

Ha kevesebbet számítógépezek és több a munka?



2014. júl. 21. 09:56
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
Nem. Leterhelheted magad, de az alap problémát nem oldja meg, csak az idő telik. Ülj le és gondold végig,mi az, amivel nem vagy elégedett az életedben, majd tervezd meg, hogyan tehetnél ellene. Én is utálkoztam, szar volt a hangulatom egész nap, puffogtam, haragudtam a világra. Aztán egy nap bevallottam magamnak, hogy engem zavar a rajtam levő jó pár plusz kiló, és elkezdtem sportolni, élvezem a változást, és a kedvem nagyon sokat javult azóta. Megfogalmaztam több apróságot is, azokon is változtatok. A világ nem változik magától, hogy a jót vagy a rosszat veszed észre, csak és kizárólag rajtad múlik! Tegyél érte!
2014. júl. 21. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Mentálisan a házimunka nem fog leterhelni, mert sok agysejtet nem mozgat meg a főzés/felmosás.


Tanulj valamit, pl. nyelvet; legyél emberek között, ezek valóban mentálisan fárasztanak, nem fizikailag. (Arra is szükség van, de a jelenlegi helyzetedben a mentális lefárasztáson van a hangsúly)

2014. júl. 21. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!