Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Nem bírom idegileg, tuti...

Nem bírom idegileg, tuti megőrülök! Ötlet a túlélésre?

Figyelt kérdés
Nem alszik, az istenért se akar aludni, már ruha sincs rajta, nincs olyan nagyon meleg, kapott vizet, félhomály van, énekeltem, simiztem, csak nyűglődik. Elegem van, szétmegy az agyam, üvölteni tudnék. Az ágyába tettem és otthagytam, nem sír de üvöltve panaszkodik. Nincs ötletem. Mit csináljak már vele? 9 hónapos. Megőrülök!
2014. júl. 21. 14:30
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
Fürdesd meg
2014. júl. 21. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 A kérdező kommentje:
Vizes ruhával áttöröltem. Sokat nem ért.
2014. júl. 21. 14:35
 3/25 A kérdező kommentje:
Szerintem nincs melege.
2014. júl. 21. 14:35
 4/25 anonim ***** válasza:
Szia tegnap ugyan így jàrtam az 1 évesemmel, mire ràjöttem hogy a foga fàj! Èn is azt hittem a meleg miatt nem alszik aztàn kiderült a foga. Kendd be egy pròbàt megér!
2014. júl. 21. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 anonim ***** válasza:
Nálam az utolsó lehetőség ilyenkor az volt, hogy kombidressz, babakocsi és irány kifele. 20 méter után már aludt. (Javasolták, hogy várjam meg, amíg elfárad, de én fáradtam el :)) Nem érdekelt, hogy szalad a lakás, és "én meg csak flangálok a gyerekkel". Még egy fagyival is megjutalmaztam magam - nagyon jó idegnyugtató volt ilyenkor. Kitartás, tudom, hogy nehéz! (Remélem, nem szakad az eső, mert akkor persze nem lehet :()
2014. júl. 21. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 anonim ***** válasza:
Igen, hagy pancsizzon egyet jó sok játékkal, de rendes, fürdő hőmérsékletű vízben.
2014. júl. 21. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 anonim ***** válasza:
51%

Komplett biztos nem vagy, én elhiszem h ideges vagy de azért káromkodni nem kellene. Vele is káromkodsz? Már biztos érzi rajtad az idegbajt is.

Szerintem is pancsoltasd meg, biztos segítene neki. Én ezt csináltam. De az is lehet nem álmos, vannak ilyen napok is. Inkább menj vissza hozzá, és előtte magadat is hűtsd le. Jó hűvös zuhanyt vegyél te is megnyugszol. Hátha jobban neki tudtok ugrani az alváshoz.

2014. júl. 21. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 A kérdező kommentje:
Hát nem, mindennek érzem magam , csak komplettnek nem. Közel két órája küzdünk, már ebédelni is alig akart, mert hogy álmos. Azóta megy ez. Nálam eddig tartott az ideg, szívem szerint üvöltve káromkodnék, ez van.
2014. júl. 21. 14:40
 9/25 anonim ***** válasza:
100%
Vidd el setalni! Maskor hogy altatod? Mi lehet a baja? Lehet, h nyulik az ebrenlete? Faj a foga? Vagy csak tulporgott? Enyem szombaton lesz 9hos, nemreg o is nehezen aludt el. Bekentem a novogeto fogacskajanal az inyet dentinox-szal, egybol elaludt, tehat az enyemnek a foga vokt a ludas. De a bapokban valtott 3-rol 2 alvasra, ez is ido volt mire leesett, h amikor altatom meg nem eleg faradt... Kicsit mas. Ha ki vagy keszulve, kerj egy kis segitseget, mamaktol pl, mindenkinek szuksege van kikaocsolodasra! Kitartas!
2014. júl. 21. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 anonim ***** válasza:
100%

Semmi baja nem lesz, ha nem alszik.


Sétálj vele, foglalkoztasd picit! Ez egy ilyen nap. Érzi rajtad a feszültséget...

2014. júl. 21. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!