Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Ha szállodába mentek babával,...

Ha szállodába mentek babával, kisgyerekkel - hogyan, mikor használjátok ki a wellness részleget Ti szülők kettesben?

Figyelt kérdés
Milyen lehetőségeket ismertek hogy a pihenés tényleg pihenés is legyen? Én sokszor fáradtabban jövök haza mint mikor elmentünk.

2014. júl. 21. 16:32
 1/2 anonim ***** válasza:
96%

nem használjuk ki, a kisbabás nyaralás nem arról szól, hogy kettesben wellnesseljünk... :)

2 éjszakára megyünk ősszel és tavasszal, egyik nap én megyek le délutáni alvásidőben masszázsra, kis pancsolásra, másik nap a párom...


mondjuk gyerek nélkül még nem mentünk sehova (már 5 éves), de ha azt szeretnénk amit írsz, itthon hagynánk nagyival...

2014. júl. 21. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%

Semikor.

eddig kétszer voltunk wellnes hotelben, először egy gyerekkel, idén már kettővel. A kisebbik 8 hónapos volt, őt nem bíznám még vadidegen szállodai gyermek felügyelőre.

Szerintem a kisgyerekes nyaralás nem a szülők pihenéséről szól, hanem a kicsik világ felfedezéséről. Ha wellnesezni, pihenni akarsz, gyerek/ek nélkül menj.

2014. júl. 21. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!