Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Laktóz mentes pudingot ehet 8...

Laktóz mentes pudingot ehet 8 hónapos baba ha az anyatej mellé már két hónapja hozzátáplálunk?

Figyelt kérdés
2014. júl. 22. 09:11
 1/8 anonim ***** válasza:
nem
2014. júl. 22. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Miért laktózmenteset adnál neki??? Az anyatej sem laktózmentes! Egyébként nem adnék neki bolti pudingot 8 hónaposan.
2014. júl. 22. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Az anyatejnek magasabb a a laktóztartalma, mint a tehéntejnek! Utána lehet nézni. Ha csak nem tartod a diétát.

Az én fiam 1 éves kora körül kapott először pudingot, de őt 4 hós kora óta már hozzátápláltam. Mivel te 2 hónapja kezdted, még nem adnék neki.

2014. júl. 22. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

én csak rizstejet fogyasztok

köszönöm a válaszokat:)

2014. júl. 22. 11:58
 5/8 anonim ***** válasza:
Miért csak risztejet fogyasztasz?
2014. júl. 22. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

Mert nem bízok abban, mit dobozban árulnak tejként

Rizstejet mióta iszok, valahogy jobb a közérzetem

Félkész termékeket, péksütiket sem nagyon veszek...kerülöm a lisztet, cukrot, tejet

Babának is leginkább itthon préselem a gyümölcsöt, készítem a pulyka, csirkemellet

A laktóz mentes puding a bátyja miatt került itthonra, ő laktózérzékeny gyanús...

2014. júl. 22. 12:26
 7/8 anonim ***** válasza:
Akkor a bátyjának adj laktózmentes pudingot. A babának pedig, ha majd pudingot akarsz adni, rendeset adj, rizstejjel is finom. Tőle nem kell megvonni a laktózt, jó ha találkozik vele a szervezete.
2014. júl. 22. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Persze, neki vettem...csak egy ötlet volt
2014. júl. 22. 22:13

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!