Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Ha a babám 2 hetes 2 naposan...

Ha a babám 2 hetes 2 naposan nem lett has fájós akkor ezek után még lehet?

Figyelt kérdés
2014. júl. 22. 14:51
 1/7 anonim ***** válasza:
Nem lehet tudni még,mert bármitől fájhat a hasa hirtelen.
2014. júl. 22. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
igen
2014. júl. 22. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
A hasfájósság pár hetes korban kezdődik. Nekem is kb 3 hétig minden rendben volt, aztán 1 hét alatt a feje tetejére fordult a világ. Minden szoptatás egy kínszenvedés volt. Ez ment kb 4 hónapos koráig.
2014. júl. 22. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 Bercsényi mónika ***** válasza:
Szerintem már nem lesz az,és ne is gondolj rá mert nagyon kemény dolog!
2014. júl. 22. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Igen előfordulhat, de inkább ne aggódj ezen. Egyébként az enyém 6 hetes és 3 hetes korában kezdődött a dolog. Néhány nap alatt kitapasztaltunk, hogy hogyan kell ilyenkor masszírozni, na meg vettünk neki cseppet (szerencsére 2-3 nap alatt használt is).Ma már max negyed óráig tart egy-egy ilyen fájás.
2014. júl. 22. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Az én kisfiam 6hétig minta baba volt.evett és aludt.Utána kezdödött a hasfájás és 3,5hónapos koráig tartott.ugyhogy igen még bármikor lehet hasfájós sajnos.
2014. júl. 23. 01:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Kisfiam 7 hetesen lett hasfájós. Szerencsére csak 1 hétig tartott. Iszonyatosan szenvedett szegénykém, és vele együtt mi is. Vele sírtam :(
2014. júl. 23. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!