Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Nálatok hogy alakult a 2...

Nálatok hogy alakult a 2 hónapos babátok napirendje?

Figyelt kérdés
Már jó ideje próbálkozom napirend kialakításával, menne is, de minden nap máskor kel reggel, így mindig máskorra esnek az időpontok, van, hogy már fél8-kor, van, hogy csak 11-kor kerül ágyba este. Ti hogy csináljátok?

2014. júl. 23. 08:01
 1/4 anonim ***** válasza:
Nálunk 21:00 kor volt mindig fürdés ez az egy fixen így volt max 21:15. A nap folyamán az ébredéséhez volt kötve mi mikor van. Nem nagyon ébresztettem fel, de ha eltelt 3 óra az utolsó étkezéstől akkor azért kinyitottam az ajtaját és "hangosabban" tettem vettem. Mai napig 9-kor fürdik ez nem voltozott a 9 hónap alatt. És szépen kialakult, hogy 7 körül ébred, 12 ebéd stb. De ezek mindig változtak +- 1 óra mindig volt benne kb. 6 hónapos koráig, utána lett szinte perc pontos napirend, szokás (séta, vásárlás, én mikor főzök stb.)
2014. júl. 23. 08:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Reggeli ébredéshez képest háromóránként eszik, bár előfordult, hogy kicsit korábban is kapott. (Amikor hasi UH-ra vittük, a vizsgálat időpontjában még volt bő fél óra etetésig, a szonográfus kérdezte, hogy mikor evett utoljára, mert már nagyon ki van nyílva az epe és tök üres a gyomra - ezért gondoltam utána, hogy nem annyira szentírás a 3 óra)


Fürdetés pedig fél órával az utolsó etetés előtt van, ez 9-10 közé esik. Mivel imád fürödni, a tisztálkodás után még hagyjuk feküdni a vízben kicsit, ezért szűk fél órás procedúra a fürdetés nálunk.


A napirendnél egyébként nem az időpontok fontosak, hanem az egymásutániság. Hogy tudja, hogy mi mit követ.

2014. júl. 23. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Egyébként pont ma esett úgy, hogy bár 7-8 között szokott kelni, a férjem munkába indulás előtt megetette (tápszeres baba) reggel hatkor, mert nyöszörgött és nem akarta, hogy felébresszen.
2014. júl. 23. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
8 fél 9 között mindig fürdés vacsi alvás kb 9 fél 10 között. 3kor kell éjjel gyors kajcsi pelus csere alvás. 8kor kell reggel kajcsi pici játszás 10körül alvás kb11 fél 12ig kajcsi aztán játszás apával kb 3ig aztán kajcsi pihi sétával kb 6kor újra kajcsi és anyával játszás fürdésig.Nekünk ez beállt már egy hónapja kb.
2014. júl. 23. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!