Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Sz@r Anya lennék?

Pompom3 kérdése:

Sz@r Anya lennék?

Figyelt kérdés
Kislányom 1-én lesz 5hónapos.Szopizik.7hetes volt amikor elkezdett szopizni,egyik napról a másikra,addig a lefejt tejemet kapta cumisüvegből.Amióta szopizik egyáltalán nem fogadja el sem a cumisüveget sem a cumit.Átaludta az éjszakát eddig,ez viszont mostanában meg változott.1,5-2 óránként kel.Mire én vissza aludnék,Ő ismét fent van és cicizne.Már megfordult a fejembe,hogy elválasztom,csak nem tudom,hogy akkor éjjel,hogy etetném meg?Nappali szopival nincs baj,az 2-3 sőt van,hogy kitolódik neki akár 4óra hosszára is.
2014. júl. 23. 08:28
1 2 3
 1/29 anonim ***** válasza:
Szerintem elválasztani még nem kellene (habár attól sem lenne igazán baja), de este, lefekvés elött lehet, hogy kellene neki valamit adni hozzátáplálásként. Nem üvegböl, hanem kanállal, vagy pohárból. Lehetséges, hogy azért kel újra éjjel, mert éhes, vagy szomjas, de az is lehet, hogy a foga jön.
2014. júl. 23. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/29 A kérdező kommentje:
D.u-án 4-5 felé kap kanalas kaját.Lehet megpróbáljuk ma,hogy fürdés előtt is kapjon.
2014. júl. 23. 08:43
 3/29 anonim ***** válasza:
Na, hát kb. idáig szoktak jól aludni a csecsemők. Most már nyüzsgőbbek, fel kell dolgozniuk a nappali ingereket, már kezdenek bizseregni a fogacskák stb. Ahogy bölcs férjem szokta mondani: ez ilyen. :)
2014. júl. 23. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/29 anonim ***** válasza:
11%
Miért nem szopott kezdettől fogva ? Nyilván most kevesebbet tud szopni egyszerre, mivel itt komoly erőt kell kifejteni, elfárad, ezért éhes marad. Ne hagyd elaludni, ébreszd fel és mérni kellene, hogy mennyit szopik.
2014. júl. 23. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/29 A kérdező kommentje:
Majdnem 8kg és 3230-al született,szóval nem hiszem,hogy keveset eszik.:)Nem szopizott mert kis lusta volt,ordított mikor cicire tettem és mire elkezdett szopizni az kb:45perc volt.addig hol Ő sírt hol én.Ezt megelégelve váltottunk a fejésre és a cumisüvegre.Aztán egy nap mikor megpróbáltam szoptatni elsőre elfogadta és azóta minden oké. :)
2014. júl. 23. 08:58
 6/29 anonim ***** válasza:
17%

Ha jól értem,azért nem akarod,szoptatni,mert éjjel problémás hozzá felkelni,és fáradt vagy??!!

Igen,tényleg szar anya vagy.

Tudod én 18 hónapja szoptatok, a lányom még mindig ébred éjjel, 4-5x,és ez van születése óta,de akkor se jutott eszembe se,hogy emiatt elválasszam,míg kicsi volt.

Mostmár igen,hisz semmi szüksége az éjszakai szopikra,de a tied még a 6 hónapot sem érte el.

2014. júl. 23. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/29 A kérdező kommentje:
Kedves utolsó!Gratulálnék neked a legjobb Anya cím elnyeréséhez!-aki soha nem volt fáradt,sem kétsége esett,sem kimerült,és gondolom Te mindig mindent tudtál elsőre!
2014. júl. 23. 09:48
 8/29 anonim ***** válasza:
34%
Nem mondta, hogy nem volt fáradt, csak ügyesen felismerte, hogy ez ezzel jár.
2014. júl. 23. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/29 A kérdező kommentje:
Tisztában vagyok vele,hogy ezzel jár,és élvezem is minden pillanatát.Csak gondoltam vannak itt tapasztaltabbak akik esetleg tanácsot tudnának adni.Szeretek Anya lenni és csak arra lettem volna kíváncsi,hogy hogyan tudnék kicsit könnyíteni a helyzeten,hogy néha nap ne egy zombit lássam a lányom amikor felkel.
2014. júl. 23. 10:04
 10/29 anonim ***** válasza:
26%
Most jön a java...
2014. júl. 23. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!