Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 5-6 órás autóval való utazásko...

5-6 órás autóval való utazáskor mire kell, kellene odafigyelni?

Figyelt kérdés
Babám 8,5 hós és mennénk babalátogatóba, keresztelőre. Mire kell odafigyelni a leginkább? Este utaznánk,hogy aludjon kisfiam.
2014. júl. 23. 10:38
 1/1 anonim ***** válasza:
Mi viszonylag gyakran kb kéthavonta mentünk ekkora útra.Időnként megállunk pihenni,mozogni,van nálunk pléd és azt le szoktuk teríteni a pihenőknél.Alap ha mosdóba kell valakinek menni,akkor megállunk vagy ha a picinek enni kell ekkor is.A napirendet szoktam tartani,de mi eddig csak nappal utaztunk és annyi,hogy gyakrabban aludt.Nálunk a gyerekek hátul ülnek,a nagy is szokta picit szórakoztatni.Legyen innivaló a kezed ügyében váltás játék és cumi.tisztába tenni változó hogy hol szoktam babakocsi első ülés pihenőnél pléden pihenőnél ha bent van pelenkázó.Mi alapból gyakran utazunk 1-2 órás utakra is.Ezek a dolgok akkor is így működnek,csak itt hosszabb az idő.Én babám szeret nézelődni is.5 éves a nagylányom,9 hós a pici fiam
2014. júl. 23. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!